Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exek között létezik csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nojcsybaba kérdése:

Exek között létezik csak barátság?

Figyelt kérdés

A barátom az exével szokott beszélgetni, egy héten többször. Állítása szerint csak barátok maradtak. És csak én vagyok neki. Nekem ez kicsit furán jön le. Mert azzal a nővel is volt minden mint velem.


Ti erről mit gondoltok?


23/L



2017. jan. 26. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem!


Szerintem az ilyen kapcsolatokat jobb lezárni. Kivéve, ha gyerek is van a történetben, mert olyankor, ha sikerült békésen elválnia a feleknek, ott célszerű egy "barátság" szerű normális kapcsolatot kialakítani.


Egyéb esetben csak plusz probléma forrása lehet az új Párok szemszögéből, mint esetedben is.

2017. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk igen, mert pont az volt az egyik fő probléma, hogy sz.r volt a szex. Így azt nem akarjuk újra, maradt a beszélgetés.

L22

2017. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ő szakított a csajjal és nem azért, mert a csaj megcsalta, akkor bízz benne nyugodtan.


Velem is haverkodik az exem és nem zavarja, hogy talán többet érzek iránta.


Ha a srácot dobták, akkor viszont furcsa a helyzet.

2017. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elvileg a csaj szakított vele. Az a szerencsém, hogy a csaj Londonba lakik. Így nem járogat haza, így a megcsalást kizárhatom. Mégis aggaszt a helyzet. Nem vagyok féltékeny típus, de azért az ex tabu egy kapcsolatban. Nem?
2017. jan. 26. 10:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Én több exemmel is jóba vagyok, találkozni, dumálni is szoktunk. Mi teljesen lezártuk a múltat, nem vonzódunk már egymáshoz, és akkor se kavarodnánk össze, ha szinglik lennénk.

Párom tud a dologról, nem zavarja, mert megbízik bennem.

Felesleges ilyesmin kattogni. 2 értelmes ember képes baeátilag jóban maradni egy félresikerült kapcsolat után, ha akarnak.

2017. jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem minden kapcsolat zárul azzal, hogy megfojtanánk egymást egy kanál vízben. Én nem utálom az exeimet, kettővel szoktam beszélgetni, pár perceket, kivel mivan, hogy vannak. Nem kezdeném újra egyikkel sem, mégpedig azért mert nem működött. Utálnom ezért ne kelljen már őket.

30/f

2017. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fél ország az ellenségem lenne, ha minden exemmel utálnánk egymást. :-))
2017. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!