Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyeim vannak, normális barátnőt találni, ha gazdag vagyok, helyes az arcom, viszont magamnak való, visszahúzódó, flegmatikus vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán mozdulok ki otthonról, inkább olyan dolgokat szeretek csinálni, ami kevés energiabefektetést igényel, kevés barátom van, nem vagyok egy társasági ember, bár bajom nincs senkivel, de jobb szeretek egyedül lenni. Az adottságaim elvileg jók, de mégis nagyon nehezen megy a társkeresés, mert sztem a legtöbben a baráti társaságuk kapcsán jönnek össze valakivel, nekem az ugye nincsen. Nem járok el szinte sehova, nincs is kedvem hozzá, meg nem is nagyon van kivel. Van néhány barátom ,de ők általában külföldön vannak, én max nyaralni megyek külföldre évente kb. 3-4x. Neten próbáltam ismerkedni ,de teljesen reménytelen volt, élőben mindig csalódás volt találkozni a neten szépnek tűnő lányokkal, én általában bejöttem nekik, de ők nem jöttek be nekem. Eddig két lányért voltam oda teljesen, mindkettő egyetemi évfolyamtársam volt és mindkettő elutasított, mert nem volt nekik szimpatikus a személyiségem.
2016. júl. 31. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
1 millióért megmondom mit tegyél.
2016. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

4 évig voltam együtt egy ilyen sráccal, nagyon szerelmes voltam (a legkevésbé sem érdekelt, hogy gazdag családja volt), de egy idő után teljesen kiábrándultam belőle pont a flegmatikussága miatt.

21N

2016. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gazdag vagy...êletedben egy csavart nem tettél arrébb...köszönd meg anyucinak meg apucinak
2016. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem ő teremtette? És ha beleszületett a gazdagságba akkor ássa el magát? Nem értem. :)
2016. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Mivel szép és gazdag vagy elnézik, sőt "menő" a "lazaság". Ugyanzezér egy csórót le "kocká"-znak.
2016. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Járj sok fuxszal, menő, márkás ruhákban, drága kocsival! Ha látják rajtad, hogy gazdag vagy, nem fogja érdekelni őket se a személyiséged, se semmi más.
2016. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Járj sok fuxszal, menő, márkás ruhákban, drága kocsival! Ha látják rajtad, hogy gazdag vagy, nem fogja érdekelni őket se a személyiséged, se semmi más."


Hát amelyik csaj így gondolkodik ,az meg engem nem érdekel...

2016. júl. 31. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor marad minden így, hiszen eddig sem túlzottan izgathatott, különben már tettél volna róla.
2016. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ki kellene mozdulnod vállalj állást ahol tudsz emberekkel találkozni, mondjuk olyan helyen ahol sok nő fordul meg.Egyébként megértelek én csajban vagyok hasonló jellemre(annyi h engem inkább a gonosz emberek riasztanak és nem felgmatikus vagyok, megértem ez valami védő reakció szerintem a rosszindulatúak ellen) sokan nagyon szépnek mondanak, de mi németbe fogunk költözni és ott szeretnék párt találni, itt nem is nagyon erőltetem .Neten nehéz imserkedni sokat hazudnak, mennyi ilyet láttam nője van stb stb de félre menne nem jó a netes társ keresés, illetve a hobbydal kapcsolatban, ha online játékos vagy ott is lehet ismerkedni vagy ennek ezek a cosplayes felvonulások oda én is szívesen elemennék, ilyesmi helyeken, ahol közös a hobby.
2019. ápr. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!