Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek ez hogyan esne? Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
A kérdésem annyi lenne, hogy ha utcán odamenne egy srác azzal a szöveggel, hogy: Bocsáss meg, de muszáj volt ide jönnöm és leszólítanom téged, mert van benned valami ami annyira megfogott, hogy nem tudtam továbbmenni anélkül hogy ide ne jöjjek.", hogyan reagálnátok rá?

2016. nov. 20. 00:15
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%
Meglepne, ha tetszel akkor elhulyeskednek veled, ha nem akkor meg leraznalak
2016. nov. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
0%
Elküldeném a francba, mondván, ez nem az én bajom...
2016. nov. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
22%

Úgyis elzavarná mindenki. Írom ezt merev részegen lassan 2 liter bor után. Látják, még így is tudok jól fogalmazni és értem miket írtok :(


Immúnis vagyok a boldogságra. Egyedül pár jó nevetés jutott a Flúgos Futamon.

2016. nov. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
41%

Abból a szemszögből nézve, ha nem lenne senki:

Megnézném az illetőt szimpi-e kinézetre (tény hogy belső számít, de külső vonzalom nélkül nincs esélye kapcsolatnak)

A, szimpi, adok lehetőséget a társalgási nyitásra.

B, unszimpi, s lepattintom. Általában a legtöbben "bocsi van pasim" szöveget használják.


C, Ha meg van párom, kimondom az igazat xD.


D, vannak olyan nők, akik szeretnek szeretőket tartani xD az olyat kerüld ki nagy ívbe, csak nyűg.


A 4 pont közül szurkolok, hogy az "A" pont jöjjön össze neked, ha tervezed megvalósítani.


23-N

2016. nov. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
41%
Azt hiszem minden opciót felsoroltam, ami esélyes az embereknél.
2016. nov. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
41%
Ritka mikor az emberek csak úgy oda mernek menni valakihez, ismerkedés céljából, szerintem ez nem szörnyű dolog... sőt! Én biztosan nem küldeném el rögtön, kivéve ha az illető részeg vagy valami hasonló. Talán elkezdenék vele társalogni és ha éppen kattantnak bizonyul akkor elköszönök tőle.
2016. nov. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
60%

"...de muszáj volt ide jönnöm és leszólítanom téged..."


A "megszólítanom" azért szimpatikusabban hangzana.

2016. nov. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Tehát igazándiból mindegy mit mondok (amíg nem vagyok bunkó), csak külsőre szimpatikus legyek. Jól értem?
2016. nov. 20. 00:29
 9/38 A kérdező kommentje:
Igen, valóban szebb kifejezés a "megszólítanom". Ment is a zöld kéz:)
2016. nov. 20. 00:33
 10/38 anonim ***** válasza:
75%
Igen, tulajdonképpen ha éppen bejössz külsőre (és ugye, feltéve, hogy szingli vagyok) ha elég magabiztosan és "jófejül" mondod, akkor gyakorlatilag tökmindegy, mivel indítod a társalgást, annak nincs jelentősége- és ez egyébként minden helyzetre igaz, akár utcán, akár szórakozóhelyen, akár főzőtanfolyamon kezdeményezel. Az első benyomás az, ami eldönti a továbbiakat (és persze az alap nyitottság a megszólított fél részéről). A szöveg tartalma, amíg egy kicsit is értelmes és nem bunkó, addig kb lényegtelen.
2016. nov. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!