Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "A nők rosszfiút akarnak, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A nők rosszfiút akarnak, aki csak hozzájuk jó, a férfiak pedig jó kislányt, aki csak velük rosszalkodik. " Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés
Vajon ez a szállóige hűen leírja a valóságot?

2017. febr. 18. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nincs olyan szállóige, ami teljes mértékben leírná a valóságot.Közhelyek vannak, de az alól rengeteg kivétel van.Tehát ez bizonyos emberekre igaz, másokra nem.
2017. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
#1-essel értek egyet. De a legtöbb közhely, a legtöbb emberre alkalmazható.
2017. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én egy rossz kislánnyal is jól ellennék néha néha :-D
2017. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

Nem igaz. Tapasztaltam, hogy a fiúk nem hiszik el, hogy egy rossz kislány csak velük rosszalkodik.


L22

2017. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Akár még abban is benne lennék. Csak néha velem is rosszalkodjon ;-)
2017. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mármint úgy értem, hogy azt nem hiszik el, hogy egy állítólagos jó kislány, aki rosszalkodik, az csak velük viselkedik úgy. L22
2017. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy így értetted :-) Ha csak egy kis rosszalkodásról van szó néha-néha, akkor csak megbeszélés kérdése :-)
2017. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Már a PUA-k is beismerték, hogy a rosszfiú mánia kamu, parasztvakítás volt némi pénzért. Ha tipikus jófiú vagy ugyanolyan sikereket érhetsz el a nőknél, mert teljesen más dologtól függ a siker. Ennek a sikerreceptnek a feltárásáért szintén horror összeget kértek..
2017. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#8: Most akkor a PUÁsok kamuznak vagy igazat mondanak? :D Eddig az volt a baj, most ez?
2017. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szerintem ez lehet a lényege: a nők szeretik érezni, hogy királynőként bánnak velük, hogy egyedülállóan különlegesek egy férfi szemében. Azt, hogy csak miattuk valaki megváltozik, speciális bánásmódban részesítve őket.


A 2. felét pedig inkább nem is ragoznám, inkább jöjjön az idevágó közmondás, ami mindent elmond:


"Egy nő legyen szajha az ágyban, szakács a konyhában, és úrinő a társaságban."

2017. febr. 18. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!