Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti melyik típusú férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti melyik típusú férfit választanátok: -a rosszfiút, a gazdagot, vagy a jó külsejűt?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt a férfitársaim rinyálását, hogy "a nőknek csak X típusú férfiak jönnek be" stb. Szeretnek iylen párhuzamot állítani, h az Y tulajdonságú férfiak helyett mindig az X tulajdonságúakat választják.

Ezek közül a leggyakoribb 3 a következő:


-Rosszfiú(akit a nő választ)-Jófiú(akit nem)

-Gazdag férfi(akit a nő választ)-Csóró férfi(akit nem)

-Jó külsejű férfi(akit a nő választ)-Csúnya férfi(akit nem).


Nyilván ezek közhelyes általánosítások ,de azért kíváncsi vagyok, hogy az itteni válaszolók szerint a 3 párhuzam közül melyik a leggyakoribb.


(1)egy vagány, határozott, magabiztos, bunkó rosszfiú, akinek nincs sok pénze és nem néz ki jól.


(2)egy nagyon gazdag csávó, aki nem néz ki túl jól, és inkább csendes jófiú.


(3)egy nagyon jóképű fiú, akinek nincs túl sok pénze, és szintén rendes jófiú.


Szóval a típus közül melyik jön be legjobban a csajoknak? (Pénz, külső, vagányság)? Melyik?



2015. nov. 6. 18:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
Egyikkel sem szeretnék kapcsolatot, de kalandozni egy vagány motoros rosszfiút. :P
2015. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
A legtöbb a 3-ast választaná.
2015. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%

(4)egy nagyon izmos fiú, akinek nincs túl sok pénze, és inkább csendes jófiú


Amúgy egy értelmes nő az 1.-vel biztos nem jönne össze.

Viszont ha gazdag/jóképű/izmos, de belsőre is megfelel, akkor miért ne? Ezek alapjában véve nem feltétlenül rossz tulajdonságok, a "rosszfiúság" viszont az.

2015. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%

Barátom pozitív tulajdonságai: Magas (2 méter), jóképűnek mondott, ambíciózus, tökös, jó dumás, magabiztos, intelligens, világ iránt érdeklődő


Barátom negatív vagy "negatív" tulajdonságai, amik alapján szerintetek nem kellene hogy vele legyek: nem gazdag és milliomos, hanem egyszerű munkás családból jön


Én őt választom.

21/L

2015. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Férfiak véleményére nem vagyok kíváncsi. Miránk(engem is beleértve) az jellemző, h mindig azt hajtogatjuk, h olyan férfi kell a nőknek amilyenek mi pont nem vagyunk. Tehát a csórók azzal jönnek, ha pénz kell a nőknek, a csúnyák azzal, ha jóképűek kellenek a nőknek. Na és itt vagyok én, jól nézek ki, van pénzem, úgyhogy azt szoktam hajtogatni, h a nőknek mindig az ilyen lehengerlő, határozott, bunkó rosszfiúk kellenek, mert bennem meg ez nincs meg. Na de lássuk inkább, h mit szólnak a nők...
2015. nov. 6. 18:59
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
miért csak a nők? :$
2015. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Magad nevében beszélj. :D Nem minden férfi olyan frusztrált, mint írtad...
2015. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
Azt, amelyiket nem akasztom ki a fura dolgaimmal.
2015. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
A harmadikat.
2015. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Attól mert valaki jófiú még lehet határozott és magabiztos, ezt én nem értem. ?

Szerintem a hármas opciót választanám. Kb főnyereménynek tűnik, jóképű és nem csal meg fűvel-fával. A pénz nem izgat, soha nem is fog.

2015. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!