Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék édesanyámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék édesanyámnak segíteni párt találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tapasztalataitokra, véleményetekre lennék kíváncsi. Édesanyám nyugdíj előtt áll, de még dolgozik, viszonylag jó középvezetői pozícióban. Csinos, széparcú, jóalakú asszonyról van szó. Munkájában határozott, de emberileg nagyon, sőt túlságosan szerény. Hárman vagyunk testvérek, de a nagyobbak már önálló családdal külön élnek. Apám mellett édesanyám sokat szenvedett (alkohol, agresszió stb.) Mire felnőttem, egy pár évvel ezelőtt sikerült a lakásból kitenni, de sajnos nem váltak el. Békesség lett a lakásban, a családban. Szeretnék édesanyámnak segíteni. Tudom, hogy vágyik rá, hogy nőként is szeressék, de nagyon bezárkózott ezen a téren. Annak örülök, hogy egy-két barátnőjével újra felelevenítette a kapcsolatot. Családon kívül, vmint az egy-két barátnőjén kívül nem nagyon van igazi baráti társasága.

Az internettel barátkozik, de sok mindenben elég visszahúzódó. Szeretném, ha nem lenne egyedül, főleg, hogy ebben az évben valószínűleg én magam is elköltözök itthonról.

Előre is köszönöm. 23/N



2017. febr. 19. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Aranyos hogy igy figyelsz anyukádra:)

De nem jó ezt eröltetni vagy keritőt játszani...talál majd magának férfit ha akar szerintem

2017. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kerítőt szeretnék játszani, de szeretnék neki segíteni. :) Ezért keresek ötleteket. :)
2017. febr. 19. 11:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd, anyukád nagylány már. Ha nagyon ismerkedni akarna, eljárna otthonról, felmenne társkeresőre, keresne valami hobbit és így tovább.

Nem kell görcsösen valakit találnod neki, mondván "segíteni szeretnél", csak mert elköltözöl ottohnról. Max. bezsélgetni tudsz vele erről, de ő is felnptt ember, te is, hiába az anyád, nincs jogod belemászni a magánéletébe ilyen szinten, ha ő nem tesz lépéseket az ismerkedés felé. Ne erőltesd a tempót.

2017. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Ez igaz, valóban nem dönthet helyette az ember. És igen nagylány már... Ne haragudj, hogy ezt mondom, de lehet nem érted konkrétan miről van szó. Ennyi év után sokszor ő sem hiszi el, hogy lehetséges. Segíteni szeretnék, nem pedig belemászni a saját életébe.
2017. febr. 19. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Te nem érted, NEM a te életed. _MAXIMUM_ beszélgetni tudsz vele erről, hogy próbálkozzon, nyisson mások felé, mert a jótündér nem viszi házhoz a következő párját. De ennyi. Minden egyéb az ő dolga, persze lehet bújni az "én nem hiszem el" mögé, ez egyszerűen egy átlátszó duma az önbzalomhiányra és egyéb gátlásokra, mert bizony NEKI kell kilépnie a komfortzónájából.

Ennyit tudsz érte tenni, hogy ezt emgerősíted benne. Hozzátenném, keresztanyám is jóval 60 felett talált magának új pasit, csak tenni kell kicsit érte. NEKI!!

2017. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dehogynem értem. :) De szerintem nem vagyunk ellentétes állásponton. Valóban neki kell tenni, csak néha nem tudom, hogy erősítsem őt. :)
2017. febr. 19. 16:21
 7/7 Dudok Andrásné ***** válasza:
SEHOGY!!! Hidd el örül végre hogy megszabadult egy semmire kellő embertől! Bár az sem biztos, hogy ó akarta ha nem vált el.Ha vannak barátai, esetleg elmegy néha kirándulni, welness vagy hasonló és ő kész az ismerkedésre fog találni magának.Arra figyeljetek csak, hogy ne, hogy kihasználja valaki a jóindulatát és a szeretethiánya esetleg visszájára sűljon el.!!!Anyukám 45 éves volt, hogy magára maradt, de soha nem kellett neki társ.Már nem is hitte el,hogy vannak jó emberek is!! A családjában találta meg az őrőmét!!40 évig élt még boldogan!!!
2017. febr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!