Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék az ötvenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék az ötvenes édesanyámnak segíteni párt találni?

Figyelt kérdés
Milyen események, összejövetelek vannak, amin lehetősége lenne ismerkedni?
2017. jan. 1. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Bocsi, hogy ezt írom, de szerintem ne szólj bele az ő magánéletébe!

Tudom, hogy csak segíteni akarsz neki, DE


megkért rá téged, hogy segíts neki ebben?


Ha nem, akkor ne segíts neki!


Egyébként, ismerhetnéd annyira, hogy tudd, hogy miket szeret és azok alapján is elindulhatnál, vagy ott az internet!

2017. jan. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy szereptévesztésben, nem a barátnője vagy hanem a gyereke. Ez ne a dolgod. Ha akar, majd keres magának.
2017. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

50+ nőként vannak ötleteim.


Segítesz neki beregisztrálni néhány társkeresőre, ahol idősebbek vannak.


Elmész vele olyan programokra, ahová egyedül nem szívesen menne, de alkalom van az ismerkedésre.


Erkölcsileg támogatod a társkeresési próbálkozásait, mert sok idős ember azért nem keres igazán párt, mert úgy érzi, ez a gyerekeivel szemben árulás lenne.

2017. jan. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1.: ez igy igaz, nincs kozom hozza. Viszont o engem tart gyakorlatilag ferjpotleknak es mivel en vagyok neki az egyetlen tarsasaga, nem enged el sokszor es erzelmileg zsarol, hogy hogy hagyhatom ot egyedul. Ezt szeretnem befejezni
2017. jan. 1. 13:40
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Felteszed egy társkereső oldalra. Elmagyarázod neki, hogy nem nagyon válogathat: 1 ebben a korosztályban már jóval több a nő. Egyrészt a mortalitás, másrészt a kivándorlás miatt. 2 Az ebben a korosztályban lévő férfiak jelentős része ( pl. szerénységem ) nem akar senkivel összebútorozni, legfeljebb egy barátság extrákkal kapcsolat érdekli. Esetleg a 2-es verzió is jobb mint a semmi.
2017. jan. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Volt font tarskereso oldalon, katasztrofa, milyen ferfiak vannak ott ilyen korosztalybol, megertem, hogy nem akar ott ismerkedni
2017. jan. 1. 13:41
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
A ruhabolt kínálatából kell öltözködni. Lehet ócsárolni a suzukit, de a pénztárca esetleg azt engedi. Egy jómodorú, jóképű, diplomás, jómódú, hófehér mercedesen közlekedő 50-es herceg esetleg a lányával sem állna szóba. A nemek arány miatt ő valószínűleg rosszabb férfit tud összeszedni mint ő maga.
2017. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

#7, ez nem egészen így működik. Ha nem engedhetem meg magamnak, hogy megbízható autót vásároljak, akkor inkább járok a bkv bérletemmel, minthogy olyan autóval, amelyik kéthetente otthagy az úton, vagy amelyikbe nem fér be a családom, vagy amelyik többet fogyaszt, mint a havi jövedelmem. Hacsak nem akarok magamnak minden áron autót/pasit. De miért akarnék?

Látom én is az 50+-os társkeresők választékát. Háromszor annyi nő, mint férfi, a fentlévő férfiak meg általában

1. Nős férfiak, akik időnként kicsit félremennének.

2. Huszonéves fiúcskák, akiknek sehogy se jön össze, és azt hiszik, egy ötvenes nőnek mindegy, örömmel összefekszenek vele.

3. 80 körüli bácsik, akik bejáró-, ápoló- és társalkodónőt keresnek.

4. 50-es elváltak, akik lakhatást keresnek.


A jó hír viszont az, hogy lehet néha drágakövet is találni a szemétdombon :)

Az egyik 50+-os társkereső, ahol sokáig fenn voltam, klubként is működik, nagyon sok programot, kirándulást, utazást, tere-fere partit szerveznek a tagok, besavanyodás ellen hatékony.

2017. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

"születéskor a nemek aránya eltolódik a fiúk felé. 52% a fiúk aránya, 48% pedig a lányoké.Ez az arány tartja is magát egészen 45 éves korig – itt lesz férfiak és nők aránya 50-50%."


"60 éves korban jelenleg Magyarországon 1000 férfira 1200 nő jut"

2017. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

"Viszont o engem tart gyakorlatilag ferjpotleknak es mivel en vagyok neki az egyetlen tarsasaga, nem enged el sokszor es erzelmileg zsarol, hogy hogy hagyhatom ot egyedul. Ezt szeretnem befejezni."


Mert vagy olyan töketlen és határozatlan, hogy hagyod magad, és nem állsz ki magadért!

Csak azt lehet átb..szni, aki hagyja magát!


Tudod, ennek nem az a megoldása, hogy akkor anyádnak keresel valakit, hanem az a megoldása, hogy kiállsz magadért, és megbeszéled vele a dolgokat felnőtt ember módjára!


Ezzel a párkereséssel csak gyáva módon félre söpröd a problémát és csak átmeneti megoldást keresel.

2017. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!