Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol kereshetnék párt ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kereshetnék párt ha ilyen vagyok? (kifejtés a leírásban)

Figyelt kérdés

Egyetemista srác vagyok, de nem szeretek bulizni, legalábbis ami a diszkókat, kocsmákat illeti. Szerintem ezeken a helyen alkalmi partnert keresnek az emberek, én viszont nem erre vágyom. A suliban sem tetszik senki, így ez sem játszik. További probléma hogy egy picit más értékrendjeim vannak mint az átlagnak. Én szerény, megbízható, visszafogott, őszinte, kedves lányra vágyom, nem az olyan menő csajokra, akiket most inkább nem nevezek meg, mert sértő volna.

Szerintetek hol érdemes ismerkedni? A net elől sem zárkózom el, de az ellitars, badoo, twoo ilyenek nem érdekelnek.



2017. febr. 19. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont, hogy neked nem érdemes elzárkóznod a netes társkeresési praktikák elől, hiszen a való életben nem jársz olyan helyekre, ahol érdemi lehetőséged lenne ismerkedni. A Tinderen/badoo-n stb. oldalakon is akadnak olyan szolid lányok, akik számodra szimpatikusak lehetnek, csak meg kell találni őket. De egyetemistaként is simán mehetsz olyan egyetemi rendezvényekre/kirándulásokra (sítábor, szakmai előadások) ahol normális lányokkal ismerkedhetsz meg. Minden csak rajtad múlik. De hirtelen az önkénteskedés jutott az eszembe. Rendszerint ott szoktak lenni ilyen halvérű, világmegváltó csajok, akik számodra szimpatikusak lehetnek.
2017. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írtam hogy nem zárkózom el a net elől, csak a badoo, twoo nekem nem szimpatikus.
2017. febr. 19. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés. Elvileg pont az ilyen embereknek lennének jók az online társkeresők, viszont pont ők nem fognak ott érvényesülni. A női profilok között rengeteg a kamu profil, sokan csak egó növelésre használják, hiába írsz levelet, válaszolni nem fognak. Szerintem a való életben (esetleg baráti körön keresztül) még mindig jobbak az esélyeid.
2017. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy gondolom hogy a többség csak egónövelésre használja. Való életben nem tudom sajnos hol lehetne, barátaimnak mindenkinek van párja és így nem is nagyon lehet velük eljárni sehova, meg diszkót, kocsmát nem szeretem, koncert pedig alig van. Úgyhogy nehéz ez.
2017. febr. 19. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetemi rendezvények, csoporttársak, könyvtár? Nem kell feltétlenül részegnek lenni meg bulizni ahhoz, hogy ismerkedhess más emberekkel, akár a barátaidon keresztül is. Meg attól függően, hogy milyen karra jársz, biztosan vannak ilyen közös események, amik nem az ivásról szólnak.
2017. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, szóval nem tudom, milyen csajok vannak Badoon, valószínű az alapján amit írtatok ugyan az,amit pasi részről tapasztaltam.A pasik hatalmas része, kamu képpel csinálnak fene se tudja mit,(vagyis sajna tudom) vagy nem egyedülállók, vagy egyszeri alkalmasok.Persze esélyed így is van, de ha nem fűlik hozzá alapból a fogad, akkor inkább hanyagold. Biztos van amit szívesen csinálsz szabadidődben, esetleg ha ezzel kapcsolatban eljutsz valami rendezvényre,ha érdekel valamilyen téma, akkor tanfolyam, és társai.
2017. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!