Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol kereshetnék párt ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kereshetnék párt ha ilyen vagyok? (kifejtés a leírásban)

Figyelt kérdés

Egyetemista srác vagyok, de nem szeretek bulizni, legalábbis ami a diszkókat, kocsmákat illeti. Szerintem ezeken a helyen alkalmi partnert keresnek az emberek, én viszont nem erre vágyom. A suliban sem tetszik senki, így ez sem játszik. További probléma hogy más értékrendjeim vannak mint az átlagnak. Én szerény, megbízható, őszinte lányra vágyom, nem az olyan menő csajokra, akiket most inkább nem nevezek meg, mert sértő volna.

Szerintetek hol érdemes ismerkedni? ellitars, badoo, twoo ilyenek nem érdekelnek!



2016. szept. 29. 13:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Ugyan így vagyok, csak én már idősebb vagyok nálad. Engem is érdekelnének a válaszok.
2016. szept. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen nők otthon gubbasztanak, és csak akkor jönnek elő az odújukból mikor senki sem látja őket, de titkon ők is a herceget várják , aki egy nap bekopogtat majd hozzájuk...
2016. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

1) barátikör

2) olyan helyeken ahol van közös téma pl ha szeretsz táncolni táncház, vagy ha olvasol könyvtár, vagy egy nyilvános előadáson

3) utcán leszólítasz valakit.

4) bnk, posta, sorban állás közben

stb

2016. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanilyen vagyok, csak lányban. Én interneten ismerkedtem meg a barátommal, sajnos a félénkségem miatt máshol képtelen vagyok megnyílni
2016. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3. Sajnos a baráti köröm nem olyan hogy nagyon tudnék rajtuk keresztül ismerkedni. Az utcán leszólítás meg szerintem nem túl nyerő, legalábbis ha engem leszólít bárki az utcán mindig az az első gondolatom, hogy na már megint pénzt fognak kunyerálni :DDD És amúgy sem igazán megy ez nekem, hogy egy vadidegent leszólítsak. De azért köszi a tippeket. Könyvtár talán jó lehet, + most gondolkozom hogy eljárjak edzeni. De igazándiból sok reményt semmihez sem fűzök már. Pedig amúgy nem vagyok ronda gyerek, egész sok lánynak tetszettem, de így egyetem alatt leépültek az emberi kapcsolataim, most egymagam elég nehezen ismerkedem. Régen állandóan adódtak a lehetőségek, de nagyon válogatós voltam, így összesen eddig csak 1 komolyabb kapcsolatom volt, most meg már jó ideje semmi.
2016. szept. 29. 15:14
 6/18 A kérdező kommentje:
4. Örülök, hogy Te sikerrel jártál. És milyen oldalon ismerkedtél meg a barátoddal?
2016. szept. 29. 15:16
 7/18 anonim ***** válasza:
6.: ezen az oldalon :)
2016. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Ha leéptültek, és sajnálod, hát építsd fel őket újra.
2016. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tényleg otthon ülnek,dolgoznak,vagy suliba járnak,aztán otthon/kollégiumban elvannak a maguk világában.
2016. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Merre laksz, kedves Kérdező? 21/L
2016. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!