Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon mi történne, ha az itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi történne, ha az itt siránkozó férfiak legalább annyi energiát fordítanának személyiségük és megjelenésük fejlesztésére, mint amennyit arra fordítanak, hogy a gép előtt ülve szidják a női nemet?

Figyelt kérdés
Ez egy elméleti kérdés, no offense
2017. febr. 20. 11:46
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
32%
Jaj micsoda botorságokat hordanak itt össze, csak most kapcsolok. Még hogy külső szépség. Nem kérem szépen. Úgy látszik, hogy hiába van annyi év a hátad mögött még mindig nem jöttél rá a titok nyitjára, mert olyannyira dölyfös vagy és arrogáns, hogy képtelen vagy hátat fordítani önnön berögzüléseidnek. Csíkos a csíkossal, foltos a foltossal. Ahogy a 90' évekbeli film is tartja. Nyilván te sem fogsz szóba állni egy olyan lánnyal, aki nem tetszik. Úgy miért várod el a nőktől, hogy ők szóba álljanak veled, ha nem tetszel nekik? Nem is értem. A külső megfog a belső megtart és ez így volt és így is lesz amíg világ a világ. Azonban nem kell szupersztár lenni, de még csak modell sem ahhoz, hogy összehozz magadnak valakit. Csupán a magad "kasztjából" érdemes választani. Hiszen még egyszer leírom. Miért érné be veled valaki, aki többre tartja magát nálad? Főleg úgy, hogy neked sincs túl jó véleményed magadról. Ha másban nem is, a külsőségek tekintetében tuti.
2017. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
63%
#8 Csak azt ne mondd,hogy még életedben egyetlen egy párt sem láttál,ahol a férfi nem illett a nőhőz külső alapján.Van több ismerősöm,akinek nem éppen az a kimondottan jóképű pasija van..akkor valami más is közrejátszhat,nem?Sőt,az exemmel mikor még együtt jártunk több barátnőm is mondta,hogy bizony külsőre nem illünk össze,a fiú tényleg nem volt helyesnek mondható.Mégis lehúztam vele 5 évet és nem azért lett vége mert megtaláltam az elveszett szemüvegemet..
2017. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes én meg azt tapasztaltam az életben,hogy inkább összejött a csaj a bunkó balhés f..sszal,mint velem,csak mert az jobban nézett ki. Nem egy ilyen eset volt és van is, nem.csak velem,másokkal is. Gondolom nő vagy, fogalmad sincs ezekről a dolgokról,csak puffogtatod itt a közhelyeket:"fejlesztés" "változtatás".Mit gondolsz,akik itt szoktak siránkozni,azok nem próbáltak meg fejlődni? Ők sem csak úgy unalmukban írják azokat,amiket írnak, jó néhány kudarc van a hátuk mögött.
2017. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
14.:ha folyton ezt tapasztalod, akkor ahelyett, hogy az unintelligens emberek viselkedését a környezetedben kivetíted saját magadra, lehetnél annyira intelligens, hogy más barátokat keresel :)
2017. febr. 20. 12:33
 15/47 Szergej55 ***** válasza:
88%
Kérdező, tipikusan olyan vagy, aki nem segíteni akar. Akkor nem értem az egész kérdést.
2017. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
91%
Nem közvetlen baráti körben tapasztaltam ezt. Hanem saját bőrön, vagy elég csak nyitott szemmel járni az utcán és azzal találja szembe magát az ember,amit leírtam. Semmi olyasmi nem látható vagy tapasztalható az életben,hogy ronda férfinak barátnője lenne,ha mégis,akkor nem olyan nővel jött össze,aki valóban tetszik neki,hanem azzal,aki legalább egy szikrányi esélyt adott neki. Összejött vele,csak végre legyen már valakije,közben meg másról fantáziál. Ilyen játékot én meg nem játszok, hogy valakivel csak azért jöjjek össze,hogy végre nekem is legyen valakim, olyannal szeretnék kapcsolatot kialakítani,akhez fizikailag is vonzódom és ez nem azt jelenti,hogy bombázó nőkről beszélünk. Elég széles skálán mozog az ízlésem.
2017. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
16: de, tipikusan segíteni akartam, csak a huszadik "büdös rban.c dögölj meg" levél után elegem lett
2017. febr. 20. 12:44
 18/47 anonim ***** válasza:
67%

Ugyanazt tapasztaltam egy az egyben,mint a 14-es. Maximálisan egyetértek vele. Aki azzal jön,hogy talált 1-2 kivételt,biztosan van ilyen valahol.

De attól,hogy az 5 millióból 2-3-nak szerencséje volt és összejött,attól a többi 4 999 997-nek nem ez volt a tendenciája.

Az arányokat gondolom mindenki látja.

Szóval én akárhogy számoltam az,hogy összejöjjön nekem egy barátnő valaha,amilyennek születtem genetikával,hát több esélyem van az ötöslottó megnyerésére...

Pedig nem vagyok olyan csúnya gyerek,akiket megkérdeztem lányokat,átlagos kinézet megvan,csak van egy egyedi stílusom,ami nem szokványos alapvetően.

Hiába járok el mostanában is ismerősökkel bármerre,dumálunk új emberekkel stb.

Eredmény ugyanúgy 0,de persze csak nálam. Aki ismerősöm jóképűbb sokkal,neki kb. egyből elindult több csajjal is valami.A másik haverom is ugyanez kb.,pedig ő nem is néz ki sokkal jobban,mint én,talán egy picivel.

De neki is összejön mindig valami,nekem semmi természetesen.

2017. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
51%
Semmi segítő szándékot nem lehet kihámozni a kérdésedből,csupán feltettél egy 100 ezredik ilyen kérdést,ami azt sugallja,hogy akik sikertelenek a párkapcsolat kialakításában, azok bizony kizárólag csak a saját hibájukból sikertelenek. Aztán gondolom gúnyos mosollyal,önelégülten olvasod a sikertelenek válaszait, miközben jó érzés tölt el,hiszen neked ott a párod,de nem fogsz ilyesmiket átélni. Erre született ez a kérdés, meg arra,hogy megint egy jó kis veszekedés legyen gerjesztve a nők és a sikertelen,meg a sikeres férfiak között. Segítő szándék egy csepp nincs ebben a kérdésben.
2017. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 Szergej55 ***** válasza:
Az nem segítség a többieknek, hogy a saját személyes frusztrációdat ideöntöd mindenki elé. Mondtam én, hogy nem a tenni akarás vezérel.
2017. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!