Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon mi történne, ha az itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi történne, ha az itt siránkozó férfiak legalább annyi energiát fordítanának személyiségük és megjelenésük fejlesztésére, mint amennyit arra fordítanak, hogy a gép előtt ülve szidják a női nemet?

Figyelt kérdés
Ez egy elméleti kérdés, no offense
2017. febr. 20. 11:46
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
21.:nem nekem kell tenni akarni, hanem ezeknek az embereknek
2017. febr. 20. 13:19
 22/47 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!! :)

Nem hiszem hogy csak ez a probléma létezik , bár igazad van sok ilyen ember van a földön. De lehet hogy noben is. :(

Soha sem sírtam , panaszkodtam egy nőre sem ha más kell neki sok szerencsét. :(

Pl... fedebook , újévkor voltam ott, inkább a kedvesem el vagyok mint fogdosni a telefonon, oda vissza elvárom :) ismerek olyan embert hogy 24-24 online van a telefonon, és ez no. Munkahelyen 10 percenként nézi hogy kapot-e v mit ez egy mások no.

Szó maradjunk annyiban hogy ferfiben és noben is megtalálható a kérdésed, szerencse kell hogy megtalálod a nagy öt.

Nem vagyunk egyformák, ahogy a véleményünk sem :)

2017. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 Szergej55 ***** válasza:
De az előbb azt mondtad segíteni akarsz, most meg elhárítod? Következetesség a köbön.
2017. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
66%
Ha az ilyen kérdést feltevők valóban segíteni akarnak ezeknek az embereknek,akkor nem közhelyeket szajkóznának,hanem pl.kerek-perec megmondanák nekik,hogy jól van te szerencsétlen, ekkor és ekkor, itt és itt találkozzunk és elmondom neked női szemmel,hogy ez s haj,vagy ez a ruha lehet,hogy dobna valamit rajtad. Esetleg a találkozás nem kivitelezhető,akkor legalább egy kép alapján próbálni meg valami hasznos tanácsot adni. Én szoktam segíteni embereken, pl. gyerekeken, nem úgy,hogy sopánkodok,hogy szegény éhező gyerekek,közben meg semmit nem teszek,hanem csekken befizetem azt a pár ezer forintot,vagy ha van valamelyik boltban élelmiszer gyűjtés,akkor veszek pár konzervet,vagy egy-két csomag tésztát és leadom. Segíteni csak úgy lehet,hogy valóban megteszünk annak érdekében,nem pedig csak elmélkedünk rajta.
2017. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
53%
25-ös, ez a stylist szakma, ezt ingyen neked nem fogja megcsinálni idegen.
2017. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 Szergej55 ***** válasza:
De akkor ne is írja azt, hogy segíteni akar.
2017. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

25.: próbáltam így kerek-perec megmondani egy srácnak, miben javíthatna, az volt a válasz, hogy sajnálja a páromat, hogy ilyen barátnője van és ő nem barátkozna velem, mert én felszínes vagyok. Wtf ő kért véleményt a külsőjére :D Elment rá kb két órám, mikor ezt benyögte, többet nem fogok segíteni az ilyen embereknek, mert ha valaki nyújtja a kisujját, leszakítják az egész karját.

Nekem ki segített párt keresni, ki segített, hogy milyen ruhát hordjak? Senki. Senki sem jótékonysági intézmény. Ha ilyen szolgáltatást akarsz, fizess egy szakembernek.

2017. febr. 20. 13:51
 28/47 Szergej55 ***** válasza:
Az lehet, de az ittenieknek nem akartál segíteni, még mindig erről van szó. Amivel nincs önmagában baj, csak mindent hívjunk annak, ami.
2017. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
29.:leszűrted a lényeget :D
2017. febr. 20. 14:05
 30/47 Szergej55 ***** válasza:
És még mindig nem válaszoltál a lényegi részre.
2017. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!