Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vonzodom?

Figyelt kérdés
Rengeteg baratnom volt mar 30 eves korom ellenere, es a legtobbnek koze volt a erotikus (szexmentes) munkahoz. Egy par honap utan miutan megismerkedem velunk (netes tarskereso, vagy szemelyesen) belemszeretnek, annak ellenere, hogy nem mutatok iranyukba semmilyen erzest, es alig talalkozom veluk, probalom ritkitani a talalkozasokat, vagy lemondani amennyire lehetseges. A lenyeg, hogy ha osszejovuk veluk, ami altalaban osszejon, maximum egy evig birom elviselni, azt hogy mivel foglalkoznak, utana kijon belolem egy vadallat, lehordom oket mindennek, megutaltatom magam veluk, de soha nem bantom oket fizikalisan, csak valami belso duh jon ki belolem, ezutan megszakitjuk egymassal a kapcsolatot, es tobbet nem beszelunk. Ha egy bevasarlokozpontban tetszik meg nekem egy no, megprobalom felvenni vele a kapcsolatot es randira hivni, ami altalaban sikerul, de kulsore senki nem mondana meg, hogy mivel foglalkoznak, valahogy a belso osztoneim mindig ilyen noket terelnek az utamba. Ahogy a jo anyam is megmondtam: Fiam fogadd el, az elet ezt szanta neked. De a vagyam az, hogy egy tisztesseges not talaljak vegre, akire tiszta szivembol tudok tarskent tekinteni es oszinten tudom szeretni. Azon is sokat gondolkoztam, hogy lehet sajnalom "ezeket" a noket, es ezert vagyok veluk, vagy nem is tudom. Tisztesseges a munkam es en is az vagyok, oszinte, neha tulsagosan is, de arra meg nem jottem ra, hogy mi lehet velem a problema 15 ev alatt sem. Nagyon rossz. Ezzel, hogy igy irok az ilyen "munkaju" nokrol, nincs semmi jo szandekom, en tisztelem az embereket, akik nem varjak, hogy eltartsak oket, es tesznek azert, hogy megelhessenek. Koszonom

2017. febr. 21. 00:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Akarom mondani NINCS rossz szandekom senkivel.
2017. febr. 21. 00:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert félsz a csalódástól, ezért tudat alatt olyan nőkkel vagy együtt akiket tudod, hogy esélyed se lesz megszeretni.Így tuti megmenekülsz attól, hogy csalódj. Holott te egy rendes nőt szeretnél.
2017. febr. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem is tudom... mi a közös ezekben a nőkben? Valamilyen külső vonás? Pl agyon vannak vakolva, túl sokat adnak a külsejükre? (csak tipp)


Én egy pillanatig sem tudnék együtt lenni egy ilyen nővel, csodálom, hogy akár rövidtávon bírod.


Ha megtalálod, mi az a vonás, amiben mind egyeznek, tudni fogod, milyen nőket kerülj. Vagy, ha ez nem megy, egyszerűen puhatold ezt ki ismerkedés elején és dobbants, amikor ez kiderül. Megmondhatod kerek-perec, hogy neked ez nem elfogadható, nem tudsz ilyen nővel együtt élni és punk tum. Ennyi. Megkímélsz magadnak fölösleges köröket és elvesztegetett hónapokat.

2017. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.


U.I.: Fölösleges egyáltalán összejönni az ilyenekkel. Meg fölösleges ezt a dühkitöréses témát eljátszani. Talpraesettebbnek, férfiasabbnak kéne lenned, aki tudja, hogy mit akar. Úgy tűnik itt hibádzik a dolog...

2017. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor hozzatennem, hogy ezek a nok nincsenek sminkelve, teljesen atlagos a kulsejuk :) Es en a munka hive vagyok, de szretnek tarsat is, akivel megoszthatom a tapasztalataimat. Lehet nem adok bele minden, hogy tarsat talaljak, nem tudom. Koszonom
2017. febr. 21. 17:34
 6/9 A kérdező kommentje:
"Vagy, ha ez nem megy, egyszerűen puhatold ezt ki ismerkedés elején és dobbants, amikor ez kiderül." En ezt ugy szoktam, hogy csak annyit mondok, hogy elfaradtam a munkaban, es ha azonnal jon a valasz, hogy "en is" akkor mar gyanitom, hogy mi az abra :)
2017. febr. 21. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:

"En ezt ugy szoktam, hogy csak annyit mondok, hogy elfaradtam a munkaban, es ha azonnal jon a valasz, hogy "en is" akkor mar gyanitom, hogy mi az abra :)"

Na ne viccelj már, én elég gyakran elfáradok a munkában, és közöm sincs se a hostess munkáshoz, sem az utcán ácsingózáshoz.:) Talán ne a plázában ismerkedj, ha tudod, hogy a radarod befogja az olyan nőket akinél pénzzel szoktak fizetni.Bár furcsa nekem, mennyi k...jár ezek szerint oda, vagy téged várnak, nem tudom. Ez a hét kihívása kérdés lehet mégis csak.

2017. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolso , neked mi a munkad ami lefaraszt?
2017. febr. 21. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Bankban dolgozom
2017. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!