Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ilyen szingli pasikból Dunát lehet rekeszteni vagy esetleg mégsem?

Figyelt kérdés

Átlagos külső (esetleg kis pocak), 130-150 ezres fizetés, kedves, intelligens, megértő, empatikus.


Nagyon sokan azt mondják, hogy az ilyen pasikból Dunát lehet rekeszteni. Pedig szerintem ilyenekből van a legkevesebb. Legtöbben csak azt hiszik, hogy ilyenek, közben sajnos nagyon nem ilyenek :(

Szerintem a belső tulajdonságok szubjektív dolog, a buta is intelligensnek gondolja magát.


Aki ezt állítja az miből gondolja ezt, hogy csomó ilyen szingli férfi van?


2017. febr. 21. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

sztem így van.

én is a csoport tagja vagyok: 170 nettó, kisvárosban élek, haverok nulla, nemrég költöztem ide. Egyedül élek (elég magányos), eljárok bulizni (szintén egyedül, mit tehetnék?), van egy öreg autóm (le kéne cserélni már).

Jól bánok a szavakkal, ismerkedés során sosincs baj a "kínos" csendekkel.

Mind mind megvan amit írtál...sőt: elég jól főzök, sportolok, és sokak szerint az átlagostól jobb külsőm van..sokkal.

De vagy én látom magam másképp, vagy az önbizalmamon kellene növelni....Elhinni, hogy igenis lehet esélyem ennél meg annál a lánynál is, és nem elkönyvelni magam lúzernek, és várni a csodát.


Rengeteg munkát fektetek az ismerkedésbe. Megtépáz lelki szinten a sok nemleges válasz (igaz h mindez online).

De mit tudok tenni? Ha nem akarok egyedül maradni menni kell előre, és nem feladni meg bezárkózni.

26/F

2017. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csomó szingli pasi van, olyan is,amilyet te írtál.

Sajnos ezt első ránézésre nem lehet így megmondani senkiről

2017. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen pasiból annyi van mint a szemét. Én is ilyen vagyok, és egy örök vesztes a nőknél. Továbbá tengernyi sok ilyen pasit is ismerek, akiknek a nőknél elért sikerei olyanok mint az enyémek, azaz egy nagy nulla.
2017. febr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig sokat kihozhatnának magukból, ha az önállóság és a stabil, átlagos fizetés már adott. Az online ismerkedést meg felejtsétek el még ezen a szinten, az azoknak való, akik élőben is már sikeresek tudnak lenni.
2017. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen követelmények felett vagyok, sosem volt senkim.
2017. febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és nem azért mert én ezt mondom magamról, hanem mert mások mondják rólam hogy milyen kedves, intelligens, megértő vagyok.

És haveri körben is ismerek ilyet, bár ő már nem szingli, de nem volt könnyű nőt találnia, aki úgy tűnik hajtja nem kicsit, és kétségek között tartja, csicskáztatja, mivel megteheti hiszen tudja, hogy a srác sokáig szenvedett érte.


De aki nem tanulja meg eljátszani a "kihaénnem" macsót, és nem megy rá a mutogatásra (menőnek látszó öltözék, menőnek látszó autó, stb), annak nagyon nehéz egy nő figyelmét felkelteni, ugyan is a legtöbb nő első ránézésre dönt, mélyebb ismerkedésbe csak akkor megy bele, ha első ránézésre tetszik az illető.

2017. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!