Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkre az emberek jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkre az emberek jó része csak a közösséghez való tartozás élménye miatt regisztrál?

Figyelt kérdés

Az ember alapvetően vágyik arra, hogy egy nagy közösség tagja legyen - virtuálisan is. Ha azt látják, hogy valahol sok ember van együtt, akkor az biztos egy jó hely lehet - én is ott akarok lenni, gondolják sokan. Viszont emiatt csorbát szenved a társkeresők valódi küldetése - bár sok más dolog miatt is, ami mindenki előtt tiszta...


Ki mit gondol erről? Sokan valójában egy Facebook-szerű közösségi oldalt látnak egy társkeresőben, ezért rakják fel magukat, és elsődlegesen nem párkeresési céllal?



2017. febr. 21. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Aki ott van, az akar is valamit, azt hiszem. Én biztosan csak azért voltam fent, ahogy a párom is, mert amint összejöttünk, törültük magunkat.
2017. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel mehetnének az érdeklődési körüknek megfelelő fórumra is. Gondolom ha társkereső, akkor legalább "igényfelmérés" van a háttérben...
2017. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig ez is lehet egy elmélet - az unaloműzés, az egotuning, a másik nem hülyítése, stb. mellett.
2017. febr. 21. 23:22
 4/12 anonim ***** válasza:
én nem azért voltam
2017. febr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondold túl...

Maradjunk inkább az egótuning és az unaloműzés, hülyítés, férfiak részéről pedig lyukvadászat, elgondolás mellett.

Az megállja a helyét.

2017. febr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogy közösségi érzésből (is) vagy sem, de rengetegen vannak, akik egyfajta szórakozásból vannak ilyen oldalakon. Ez látszik a regisztráció dátumából, vannak sok éve fönt lévő emberek. Persze ezek egy része már rég nem jár föl, csak elfelejtette törölni magát, más az új párja mellet is fölnéz a "sosem lehet tudni" elv jegyében, mások meg esélytelenek a pártalálásban, van nem is akarnak igazán párt találni, de el vannak egy ilyen oldalon unaloműzésből. Volt egy barátnőm egy ideig, az egy ilyen oldalon tartotta a kapcsolatot a barátnőivel. Meg még ki tudja kikkel... :D
2017. febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én társkeresés céljából regisztrálok társkeresőre, tinderre és okcupid-ra. Úgy látszik nagyon konzervatív vagyok.
2017. febr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én társkeresés céljából. Nagyon sok nő viszont ego tuningolásból, az biztos.
2017. febr. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én eddig csak arra használtam amire való. Társkeresésre.

Eszembe nem jutott hogy ez egy közösségi oldal féle dolog lenne.

2017. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

társkereső-társkeresésre használják általában az emberek

barát-társkeresőt -barátok és társ szerzésére használják az emberek!


vannak olyanok is akik csak unalomból,vagy más szándékból vannak fent,de ez előbb utóbb kiderül úgyis!


Szerencse kell hozzá hogy társat lelj,és találj

nem olyan egyszerű...

Elhiszem és tudom azt is hogy nagyon nehéz társat találni,szerencse kell hozzá szerintem!

na és persze 2 ember :) akik leveleznek egymással később pedig felvállalják magukat és találkoznak is!


Sok sikert és szerencsét kívánok mindenkinek akik még nem találták meg a társukat,

ne adjátok fel,kitartás!

2017. febr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!