Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves hölgyek! Hol és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves hölgyek! Hol és hogyan "lehet" szóba elegyedni, megismerkedni veletek? Hogy szeretitek? ^_^ Azoktól kérdem, akik szintén kerülik a koncerteket/diszkókat, és nem ismerkedni járnak kocsmákba/cukrászdákba sem.

Figyelt kérdés

Az alábbiak sajnos kizárva:


Utca, park:


Temérdek lány elutasítja, ezért nem ismerkedik vadidegenekkel ezen helyeken, menekül.


Internet:


1.: Vagy társkeresőkön alig van fent nem komolytalan hölgyemény (komolytalan = csak azért regisztrál, hogy az egóját fényezze a sok pozitív levéltől, aztán mikor már "megbizonyosodott" arról, hogy ő "milyen jó nő" - lelép) és aki fent van normális arra vagy négyszer annyi ipse jut.


2.: Vagy rengetegen magát az Orcakönyves ismerkedést utasítják el (itt is lehet olvasni olyanokat, így csupa nagybetűvel, ordítva írva: "MIKOR FOGJÁTOK MÁR MEGÉRTENI, HOGY A FACEBOOK NEM TÁRSAKERESÉSRE VALÓ?!")


Élőben "kellene" valahogy mégis... ^_^


(Mielőtt valaki feleslegesen leírná - nem, nem "csajozós dumákat" kívánok alább olvasni. Senki nem gondol ezekre akár csak egy kicsit is komolyan.)


Sokan modják, hogy elfogadható kinézet bőven megvan! (Személy szerint én soha nem fogom írni azt, ami itt a gyakorin szokás, hogy "mindenki valami eszméletlenül csuda jóképű." :D )


De ugyanakkor tapasztalatlanságból (minimális partnernőszámból) fakadó kezdeményezési-merészség-hiány is szintén megvan.



2017. febr. 22. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Élőben sosem szólítok le senkit. Párszor megpróbáltam, de ez baromság. Maradj a társkeresőnél szerintem. A gyanúsan kicicomázott, modell külsejű lányok alighanem kamu profilok.

Keress korra és helyre szűkítve! Én évekig kerestem, mire megtaláltam a páromat. Megismerkedtünk, randi, aztán egy pár lettünk. Már több, mint fél éve együtt.


Ha belegondolsz, mennyire irritáló lehet már, hogy mész az utcán, erre valami gyökér megpróbál felszedni valami béna dumával. Téged nem irritálna? Főleg ha nem is vagy abban a hangulatban...

Aki társkeresőn van, arról legalább sejthető, hogy érdekli is a téma.


26/F

2017. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Próbálj hobbin keresztül ismerkedni, már ha van. Facebookon van egy rakás csoport, biztos van olyan is, ahol hasonló érdeklődésű emberekkel ismerkedhetsz.

Végül is itt is lehet ismerkedni, persze nem direkt módon. Ha valakinek szimpatikus a válasza, egész nyugodtan ráírhatsz, semmit nem vesztesz vele. Maximum nem jön be.

2017. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Te nem véletlenül kb 40 vagy?Már csak a megszólítás is,hölgyek...
2017. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mit szerettél volna, mit írjak?


Ezt? "Sziasztok csajszibarackok, tini pi.csák!" :D

2017. febr. 22. 15:12
 5/15 A kérdező kommentje:

Első! A társkeresőkkel - amellett amit leírtam, melyet te is megerősítettél - a legnagyobb kifogásom az, hogy TÚL kevés nőcike regisztrál(t) fel. Már-már elfogadhatatlanul kevés.

"Inkább maradnak szinglik", mintsem társkerizzenek.


"És aki fent van normális arra vagy négyszer annyi ipse jut."


Ezzel a mondattal nem az ipsék számát sokalltam, épp ellenlezőleg! A kevés hölgyeményt...


Csak tudnám, hogy az Orcakönyves "ráírással" egyes leányzóknak mi bajuk?

2017. febr. 22. 15:20
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazából bárhol lehet ismerkedni, csak meg kell ragadni a lehetőséget.

Szerintem szerencsésebb, ha nem letámadod az illetőt egy "nagyon szimpatikus vagy/tetszel, nincs kedved kávézni velem egyet?", hanem az adott szituációhoz passzolóan beszédbe elegyedsz vele. Ha vevő rá és pár percet tudtok beszélgetni, utána azon mér el lehet indulni.

Valamint akármennyien szólják le, szerintem ezen az oldalon is simán lehet ismerkedni. Lehet vicces, de a jelenlegi páromat itt ismertem meg...

2017. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Utca/park: egyik haverom szinte csak itt ismerkedik és modell külsejű lányokat szed fel rendszeresen, mondjuk ő nem is keres ennyi kifogást, hogy mi miért nem jó :D
2017. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem világéletemben az áruházi pénztárak voltak a kedvenc vadászterületeim. A csaj kosarának tartalma nagyon sokat elárult az életmódjáról, családi állapotáról, sőt témának sem volt utolsó. Vannak kötelező körök, amiket le kell futni, még ha mindketten tudjátok is, hogy valójában mire megy ki a játék. A pasikban ez visszatetszést kelt, sokan hazugságnak fogják fel a nők részéről. Pedig csak egyfajta szűrő ez, amin át kell esni, ha normális párt akarsz találni.
2017. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És ha négyszer annyi ipse jut rá? Nem tök mindegy ha az csaj egyikre pasira se akar ráugrani?Te meg nem, mert szerinted már 60-an ott vannak.Mi vagy statisztikus?Az legalább valóságon alapul, de te előre kiszámoltál már mindent.
2017. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A facebookon ismerkedés teljesen személytelen, főleg ha tényleg egy ismeretlen lányra írsz rá, akit életedben nem láttál. Abból kapásból tudni fogja, hogy neked most csaj kell, és a lányok azt szeretnék, hogy őket akard, konkrétan őket, ne csak úgy csajt, bármelyiket.

A magabiztosság vonzó, ha utcán szólítasz le valakit (jó, az fura, de pláza, kávézó, étterem, park, bármilyen nyilvános hely, munkahely/suli), az sokkal megnyerőbb, abból értelmezhető úgy, hogy konkrétan az a lány tetszett meg neked, és nem csak "vadászol". Gyűjts egy kis bátorságot, nem nagy ügy.

2017. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!