Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is hazudik? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hazudik? Ha igen, hogy lehetne kicsit "letörni a szárnyát" visszavágni ezért a húzásáért?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni.

2 hete bejelölt egy lány társkeresőn,nem az nagyon szép lány kb egy kategória velem. Eleinte minden (túl) szép volt, gondoltam belsöleg a tökéletes másik felem. Érdekességek.

Ő jelölt meg, de kapcsolatban van kiírva neki, rákérdeztem, azt mondta nincs abban az csak ki van írva. OK

Szeretett volna állítólag találkozni velem, de sajnos kijött a herpeszem :( bár a találkozós kérdésemre is kicsit furcsán sokára jött a válasz, olvasta de másnap válaszolt.

Egy gyárban soron dolgozik, rákérdeztem a gyár melyik csarnokában milyen soron, az volt a válasz,hogy szar soron... Soron nem hinném lehet netezni, de ö amikor dolgozik, többet beszélgetünk mint amikor nem.

Azt mondta árva intézetben nőtt fel. Azt nem mondta kivel lakik, de mutatott a képeket kutyáiról macskáiról tyúkjai kacsái vannak meg egy kígyója .

Na 3 műszakban dolgozik, állatokat meg kell etetni...meg egy 27 éves lány.... szóval lakik valakivel (lehet aki miatt kapcsolatban van kiirva)

Nem iszik nem bulizik. Múlt héten dicsekedett vele jóformán, hogy 3 felestől berúgott egy fesztiválon....akkor mondta, hogy cukros nem ihat. Kérdeztem kivel volt, válasz helyett terelte a szót.

Állítólag oda van értem igaz szerelemre romantikára vágyik, pakolja fel a képeket az oldalra (bocsi de a like vadász, önmagukat kellető lányok szokása minden héten tölteni fel képek hadát)

Más lányok, ha komolyan akartak volna velem ismerkedni, akkor felajánlották az fb ismerettséget, mert sok pasi nyomul rájuk fütykös mutogatós képekkel.

Lakhelyének egyszer miskolctól 35kmre egyik irányba város volt ujabban másik irányba 25kmre falu van kiírva. De dolgozni müszak kezdés elött egy órával indul...(na most 25 vagy 35km kocsival is meg átöltözni meg munkahelyre érni???)

Egyesével egyik dolog se zavarna kivéve a kapcsolatbant furcsállnám, de együtt véve gyanús nekem.

Szerintetek sok csalódás miatt én vagyok paranoiás?



2017. febr. 22. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáltál rövid lenni? Hát nem jött össze. :D
2017. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem kamus. Ha csak egy ellentmondás lenne oké, de ennyi..
2017. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyet értek 2es, picit szembesítettem máris sértődés volt
2017. febr. 22. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Felesleges az ilyenekre pazarolni az időt. Rohadjanak meg ott ahol vannak!
2017. febr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Visszavágni? Beteg vagy?

Adtál valamit, amit kért, vagy pusztán mert te már belelovalltad magad egy kapcsolat vagy találka reményébe, büntetni akarod az elmaradt hasznodért?

(magyarán én a helyedben nem zárnám ki azt se, hogy a profilt szórakozásból üzemelteti az illető, és mivel ennyire nem erőlködik, talán más ajtaján érdemesebb volna kopogtatnom = hagyagolnám, mindenféle neheztelés nélkül)

2017. febr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
párja van vagy férje akivel közös a lakásuk pasi kint van Németországban ........
2017. febr. 27. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!