Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy pont a csúnyább/noietlenebb lányoknak olyan hatalmas igényeik vannak?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem hogy nem külső alapján ítélek meg, ha már átlagosnak tartok valakit és szimpi akkor az már jöhet afelől kapcsolatnak. Nem erdekel ha alacsony, vagy egyéb genetikai jellegzetessége van, ha jo a kisugárzása. És szépnek tartom magam.

De vannak olyan lányok (senkit nem akarok megsérteni) akik nem éppen a szépség megtestesítőji, és ez főként belülről fakad nékik, és ha meglatnak egy fiút egyből előítéletesen lenyomizzak, hogy milyen csunya stb. Pedig lehet hogy nem is csunya. És a tobbi lányt is képesek rondának nevezni főleg ha szebbek.

Én nem azt mondom hogy kasztrendszerben kellene elni hogy szép -szép, csúnya -csúnya, átlagos -átlagos. Hanem azt hogy nem kellene elitelniuk nemelyeknek a masikat, persze nem általánosságban gondoltam mert olyan nincs amit mindenkire ra lehetne irni, de az ilyen jelenségek zavaroak

L


2017. febr. 22. 22:42
 1/4 RRR ***** válasza:
Talán,mert akkor a sikertelenségüket erre tudják fogni....és nem magukban kell keresniük a hibát...
2017. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez emberi tulajdonság, fiúk is ugyanúgy csinálják. Az öltözőben nálunk a kövérebb srácok is letehenezték a ducibb lányokat, de csak amikor nem hallották.

Egyes emberek ilyenek.

Mondjuk a szüleim is, rendszeresen megjegyzéseket tesznek másokra (pl. úgy biceg, mint egy nyomorék, stb.).

Szóval elég sok ember csinálja szerintem ezt.

Ezek nem igények szerintem, szimplán jó mást így kibeszélni. Növeli az egót vagy ilyesmi.

2017. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, akik nincsenek magukkal megelégedve, kevesebb szeretet éri őket, lehet ez a szülői oldalról, vagy a kevesebb közeli barát hiányából, egyszerűen kevésbé empatikusak. Magukat próbálják fényezni egyrészt a külviláguknak és a környezetüknek, hogy ők mennyire belevalók, vagányak, másabbak, szókimondóbbak, még ha sértések is, ezáltal magukról és a hiányosságaikról terelik el a figyelmet. Másrészt pedig önmaguknak, pont ezekből az okokból. Talán ebbe menekülnek bele, hogy ha mást "lehúznak", nem kell a saját hiányosságaikkal törődni. Általában akik ilyenek, nekik lenne a legjobban szükségük szeretetre, de értelem szerűen pont emiatt nem fognak kapni. Egyszer majd felnőnek és változnak, vagy nem és maradnak a keserűségben.

Lehet nekik pont azt kell megtapasztalniuk ebben az életben, hogy hogy kell kapcsolatokat kialakítani és fenntartani.

2017. febr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Napi önfényezés megvolt...
2017. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!