Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet az, hogy tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az, hogy tényleg csak azért jár velem csajozni, hogy bealázzon és ezzel a saját fényét emelje? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Egy gyerekkori jóbarátomról van szó, bár ezek után nem is tudom hogyan tekintsek rá...én 22 vagyok ő 23. Együtt jártunk középsuliba és most főiskolára is, és hamar bevettük magunkat az éjszakai életbe.

Legutóbb amikor lenn voltunk, az egyik csoporttárs csajjal beszélgettem, akivel jóban vagyok, azt mondja, mondana valamit, amit már régebben akart, csak nem tudja, hogyan közölje. Mondom persze, ne kíméljen. Hát arról van szó, hogy ő úgy látja, eléggé alá vagyok rendelve ennek a haveromnak, és ő a helyemben soha nem menne vele többé bulizni, mert arra játszik, hogy az övé legyen minden csaj, és ehhez engem is felhasznál... Szerinte ő egy alfa, és mint ilyen mindig kell maga mellé egy gyökér, aki nála szerencsétlenebb, mindig nevet a viccein, akiből akár gúnyt is lehet űzni - jelen esetben én...


Nem mondom ez eléggé mellbe vágott, de belegondoltam és sajnos valóban egy csomó dolog stimmel, talán csak nem akartam észrevenni: kéretlenül is ellát pl. csajozási tanácsokkal (+ cseszeget, hogy miért nem szedek fel valakit), de ezek csak felszínes dolgok, pl. hogyan legyél magabiztos meg merj odamenni, testtartás, meg ilyen sz.rságok amit a PUA videókban látott, de gyakorlati hasznát egyáltalán nem venni. Ha csajok vannak a közelben, és elkezdek mesélni valami vicceset, mindig közbevág és mondja a saját, akár teljesen oda nem illő sztoriját, amiben ha én is szerepelek, akkor én vagyok a szenvedő alany, ő meg az, aki frappánsan megoldja a helyzetet. Amúgy régen is voltak ilyen dolgai, imád vezetni, ilyenkor több alkalommal tőlem tarhált pénzt benzinre, cigiért is elmentem neki nem egyszer, kölcsönadtam dolgokat, amiket nem láttam utána.


Ki mit gondol erről? Tényleg csak felhasznál engem? Én fordított esetben soha nem tennék ilyet, már ha én lennék a helyében, és sport miatt jobban néznék ki, illetve határozottabb is lennék "nálam"...


2017. febr. 23. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen emberek. Az exemnek volt egy ilyen barátja, sőt, tudtommal még van is. Annak ellenére, hogy az exem már maga is észrevette, hogy a kedves barátja szintén erre "használja" őt. Amikor kettesben vannak, jól el tudnak dumálni, de abban a pillanatban, hogy megjelenik egy nő, az exemből lesz az "udvari bolond", akin lehet látványosan poénkodni, alázni, mert az milyen "menő". A vicc az, hogy az exem számtalanszor jött úgy haza, hogy nekem panaszkodott, hogy a barátja ezt műveli vele, mégis újra és újra belement ebbe a játékba. Pedig az első ilyennél fel kellett volna állni és otthagyni a kedves barátot, ne más rovására akarjon menő lenni a csajoknál!

Azt is hozzátenném, hogy ez egy gimis kori barátság, már bőven középkorúak és a barát ugyanezt csinálja már több mint 20 éve! Semmi nem változott.

És még egy dolog... ez a "kedves" barát az exem MINDEN barátnőjénél bepróbálkozott! Nálam is!

2017. febr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs.De egyszer volt egy legjobb bnőm(nem volt az mint Kiderült)kozepiskla kezdete óta.Aztan Rájöttem csak arra hasznal h a nyugje bajat elmondja de semmi másra.max a mcdonaldsig ment el velem mert ő rendkívül előnytelen külsejű volt,így ha en is ott vagyok rontom a pasitási eselyeit.De közben mindenkivel lefeküdt aki hajlandó volt ra válogatás nélkül.Azt sem tudta hova jarok suliba,mert mikor elkezdtem mesélni vmit mindig visszakerdezetg h milyen iskola?Az volt a.lényeg h elmndhassa amit akar,panaszkodni nneki.milyen rossz,a házas pasija nem írt stb...persze csak nekem mondta,mert a legjobb barát vok,neki nincs más.Amit aztán megcáfolt mikor kijelmetette h még ki tudja.Meg is szakítottam vele a kapcsolatot,de 2x is visszasírta magát,hisz a legjobb baratok vagyunk,hogy azután pár hónappal a legszebbet az arcomba vegja.Nah az előbbieknél vágja.Sokkal "szebbet"" tett az előbbieknél,de ezt most hanyagolom.Lehet ő se a legjobb haverod,lehet ő is ilyen,azért ne legyél paranoiás mostantól kezdve,hogy ez a csaj ezt mondta neked,majd kiderül Úgyis.
2017. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elég durva sztorik...


1-es: ez tényleg nagyon súlyos eset, talán furcsa hogy a fent leírtak után ilyet mondok, de ez már nagyon papucs viselkedés, ha még az én nőimre nyomulna (akikből jelenleg nincs), az biztos hogy falhoz kenném...

2017. febr. 23. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Alfák nem használnak "szárnysegédet". Valóban van ilyen felállás, de ez inkább a gyökér, mint alfa szint.

30/f

2017. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

# 3: Ó, ügyesen csinálta, hogy ne legyen egyértelmű. Az exem előző barátnőjénél pl. állította, hogy a nő nyomult rá, az exem a mai napig nem tudja, hogy mi az igazság, kire haragudjon... a volt nőjére, vagy a barátjára, mert mindketten mást állítottak.

Esetemben pedig az történt, hogy elkezdett esténként telefonálgatni, mondván, hogy a páromat (már exemet) keresi. Nem volt otthon, de azért elcsevegett velem... és ez így ment heteken át, minden áldott nap. Aztán feltűnt, hogy már nem is a közös vezetékesen hív, hanem a mobilomon. Ekkor mondtam el az exemnek és ekkor tudtam meg, hogy mi volt az előző barátnővel. Nem volt direkt nyomulás, inkább csak megkörnyékezés, nekem is csak utólag állt össze a kép.

2017. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: nem csodálkozom, hogy már nem vagytok együtt, ha ki sem állt melletted.
2017. febr. 23. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!