Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, kedvelitek a borostás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, kedvelitek a borostás férfiakat? És mi a helyzet a bajusszal, szakállal?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményekre: szexis, férfias dolog számotokra a borosta vagy igénytelenséget, ápolatlanságot tükröz? És mennyire igaz az, hogy a bajuszos, ill. szakállas pasik nem nyerők?

2017. febr. 24. 09:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönnek a szakállas pasik. Néhány borostás is tetszik és szerintem szexi és férfias.


A bajuszt, viszont, nem szeretem.

2017. febr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A szakáll és bajusz tetszik, ha ápolt, és nem hatalmas. A borostát nem szeretem, borotválja le rendesen, vagy növessze meg. Ez persze arra vonatkozik, ha direkt borostásan megy mondjuk egy rendezvényre is. Ha amúgy borotválja, csak estére valamennyire megnő, az oké.
2017. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan érzékeny az arcbőröm, így a borosta szóba sem jöhet, azonnal kipattogzom tőle egy sima csókolózás után. A bajusz nem jön be, max jó fazonú szakállal egybe növesztve. A szakáll, ha nem túl nagy (vagyis nem lelógós) és ápolt, akkor bejön, bár még sosem volt szakállas pasim :)
2017. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyik se jön be
2017. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A borosta lehet szexi,van akinek kifejezetten jól áll,esetleg még a körszakáll is.
2017. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A bajusz nem tetszik, a borosta es a szakall igen.
2017. febr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A borosta oké, a szakáll még elmegy, ha nem túl hosszú, a bajusz egyáltalán nem jön be.
2017. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A borosta van akinek jól áll és nincs vele bajom. A szakáll van akinek jól áll de nem járnék szakállas pasival mindegy mennyire ápolt. A bajusz az öregeken kívül mindenkinek hüly.én áll szerintem és még véletlenül se jönnék össze bajuszos pasival.
2017. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sejtettem, hogy a bajusz főleg lehúzásokat fog kapni.
2017. febr. 24. 10:40
 10/16 anonim ***** válasza:

Én a borostát nagyon szeretem, felizgat. Mindig csalódott vagyok, amikor a párom megborotválkozik... sokkal férfiasabbnak tartom borostával.

A bajuszért és a szakállért viszont egyáltalán nem rajongok.

2017. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!