Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Okozhat gondot az eltérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat gondot az eltérő anyagi helyzet, családi háttér?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk egy fiúval,el-el járogatunk, de ő még nem volt nálunk és igyekszem is minél később hazahozni.

Amikor a ház kész lett, szüleim olyan alap dolgokat nem csináltattak meg beköltözés előtt ( albérletet ott kellett hagyni, nem maradt idő, azóta pedig nincs igényük rá) mint a fürdőszoba lecsempézése vagy az egész házban padló lerakása. Gyorsszerelésű laminált padló és szedett-vedett linóleum van. A bútoraink is nagyon régiek, kopottak. (főleg a konyha)

A szüleim idősek és nem engedik kicserélni őket, felesleges pénzkidobásnak tartják. Nyugdíjasok, sajnálják rá a pénzt ( én most fejeztem be az egyetemet, pályakezdőként nem kapok túl sokat, de igyekszem félretenni rá, de egy házfelújítás nem 1-200 ezres tétel)


A fiú és a szülei is ellenben nagyon jól keresnek, jó munkahelyük van, nagyon szép házuk. A srác saját lakása is tip-top. Stb.


Felszínesnek hangzik, tudom, de a régi berendezést tisztán tartani is elég nehéz, félek, hogy le fog nézni a fiú, ha meglátja, honnan jöttem.

Másik oldalról lelkifurdalásom van amiatt, hogy a szüleim életének munkáját ( a ház hiába ilyen csúnyácska, nagyon nagy, nagy telken van, jó helyen) szégyellem :(


Mielőtt hazahozom, felkészítsem a fiút?


2017. jan. 20. 02:09
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Ha normális srác, meg fogja érteni. Érdemes egy-két szóban felvázolni a helyzetet, de szerintem ez nem lenne máshogy akkor se, ha egy rózsadombi villába kéne vinni valakit.

Ha problémázik ezen, nem neked való.

2017. jan. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Ajaj de még mennyire. Hiába írunk 2017-t a jó öreg mondás most is igaz: suba a subával, guba a gubával
2017. jan. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az eltero lakhatasi korulmenyek szoktak gondok lenni, hanem (az en tapasztalatom alapjan) az eltero anyagi helyzetbol adodo eletstilus elteresek (o menne utazni, te nem tudsz, o minden heten jo helyen kajalna, te nem tudsz, o koncentre menne, nem tudod elkiserni, o ilyen ajandekot vesz neked, te nem tudod viszonozni, es maris kesz a frusztracio.).
2017. jan. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Beszéld meg vele! Vázold fel az aggodalmad, hogy a családi anyagi háttér különbözősége miatt félsz, hogy nem tudna elfogadni! Ha ez neki nem felel meg, akkor inkább hamarabb derüljön ki. De kétlem, hogy ilyen érdekelné, ha szeret.
2017. jan. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mond el neki,ha jó akkor megértő hanem akkor nem hozzád való!és nem is szeretet igazán sose!


Sajnos életmód különbségek vannak

a gazdag tud utazni,beülni étteremben,cukrászdába

koncertekre,programokra,kiállításokra menni,drága ajándékokat venni

a szegényebb körülmények között élőknek ezekre nem jut! :( sajnos! és így elég sok lesz a konfliktus!!!

tapasztalatból írok neked,

beszéld,beszélgessetek együtt erről,ha megért,szeret elfogad téged,jó! Ha nem akkor vége 1 kapcsolatnak! :(

2017. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem feltétlenül gond. Ha a srác nem apucianyuci elkényeztetett pici fia, akkor ezért biztos nem fog lenézni. Talán még segítene is. Ha meg felszínes a tag akkor nem sok jót fűzök hozzá. Igen mindenképp beszélj vele, hogy emiatt aggódsz. :)
2017. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!