Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan lányt, nőt hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányt, nőt hol lehet találni, aki kedves, törődő párt szeretne?

Figyelt kérdés
21/F

2017. febr. 27. 21:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

#10: Pedig képben volt egy igazi rosszfiú! :)

Ismerkedni sok helyen lehet, ha jól csinálja az ember. Tesóm bulis srácként fogadásból szedett fel könyvtárban egy csajt és kb. 2 évig együtt is voltak.

Személy szerint, nem szoktam direkt ismerkedni társkeresés céljából. De könyvtárban már elegyedtem szóba lányokkal. Egyszerűen láttam, hogy milyen könyvet nézett mellettem, ismertem és mondtam, hogy az egy jó könyv. És ebből kialakult a beszélgetés. Voltak hasonló esetek antikváriumban és még pár helyen.

A könyvtár nagy előnye a közös érdeklődési kör. Ha már ott van az ember, jó eséllyel szeret olvasni. Ha látja, hogy mit olvas a másik, már tud egy közös pontra építeni.

2017. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Itt , én olyan vagyok sőt viszonoznám is, egész nap a gondolataidban járnék és nem osztanám be soha az idődet.. Nem vagyok féltékeny típus és nem zavar ha a barátaiddal elmentek valahova. Nem fogom kiutálni a csajokat a baráti körödből és nem foglak számonkérni , ha 0.34 másodperccel később jössz haza.. Nem várom el , hogy az általam tervezett minden hétvégi programokat te álld, nem tartom fontosnak , hogy mindent te fizess.."


Monda: Soha Senki

2017. febr. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mesében...Tényleg.
2017. febr. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Bárhol, de főleg keménykedni kell előtte, megmutatni mekkora "FÉÉRFII" vagy.
2017. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Annyira szánalmasak ezek a lepontozások. :/
2017. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én tegnap a Mars mellett láttam kettőt.
2017. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok
2017. márc. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!