Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiatal nők mekkora része nem képes párt találni, annak ellenére, hogy szeretne? Miért nem?

Figyelt kérdés
Sok? Kevés?
2017. jan. 23. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem +-5 év. Én 23 éves vagyok, 18-28 oké lenne a dolog. F
2017. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

Azt vettem észre több a jó nő, mint a jó pasi. Tehát nem minden jó nőnek jut normális pasi. Az ok talán ez.

Az arányt nem tudom.

2017. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi, első voltam, rossz helyre ment a válasz.
2017. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
A fiatal nőknek általában az szokott a problémájuk lenni, hogy mindig *sokkal* jobb férfit akarnak annál, mint akit reálisan kapcsolatra bírhatnak.
2017. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

1-2%

A legtöbb fiatal nő párkapcsolatban van, nagyon kevesek vannak, akik tartósan egyedül maradnak.

Aki nem hiszi, próbálkozzon meg ismerkedni ebben a korosztályban. Szinte lehetetlen olyan lányt találni, aki szingli.

2017. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy vettem észre, a korosztályomban elég kevés a szingli nő is és a szingli pasi is.

Csak én :D

Leszögezem, nem vagyok sem ronda, sem kövér., átlagos arcú, 163 centi magas, homokóra alkatú, 27 éves nő vagyok van diplomám is, szakmám is, szeretem a sci-fiket és a forma 1-et...:) Szóval, elvileg fiús programokat is lehet velem csinálni.


de szingli vagyok, két sokéves kapcsolattal a hátam mögött. Sajnos-nem sajnos tudom az okokat, miért:


1, olyan helyen lakom, ahol nincs lehetőség ismerkedni (kisváros)

2, nem szeretek egyedül elmászkálni (kevés szánalmasabb van, mint egymagamban ücsörögni a szórakozóhelyen)

3, a buta/műveletlen/egysíkú férfiakkal nem tudok mit kezdeni. (Kissé önironikus és cinikus humorom van, ezt sokan nem tudják kezelni. Ezen kívül szeretem, ha egy könyvről, filmről, témáról érintőlegesen van legalább valami fogalma- nem kell mindent tudnia, de jó, ha azért az esetek többségében tudja, miről beszélek)

4, internetes ismerkedés: társkeresőn még sosem voltam, de innen-onnan megismert férfiakkal beszélgetek. Sajnos a zárkózottságom és bizalmatlanságom miatt minimum 2-3 hónapnyi beszélgetést szeretek a találkozás előtt, hogy ne féljek, ne legyek ideges. Ezt nagyon kevesen tolerálják.

2017. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szerintetek a fiatal nők mekkora része nem képes párt találni, annak ellenére, hogy szeretne? Miért nem?"


a gigászi igényeik miatt.

2017. jan. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!