Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan ritka és szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan ritka és szerencsés dolog az, hogy ha egy átlagos férfi hozzá hasonló barátnőt talál magának?

Figyelt kérdés

Több férfi haverom, irigykedik, csodálkozik és nagyon szerencsés dolognak tartják, hogy 3 hónapja összejöttem egy nővel.

Szerintük nagyon nagy szerencse kell ehhez.

Én egy átlagos külsejű, picit pocakos pasi vagyok.

Intelligens kedves, okos, aranyos, figyelmes férfi.

Olyan nőt akartam találni magamnak, mint amilyen én vagyok, tehát azt kapni, amit nyújtani tudok.

Így együtt vagyok most egy átlagos külsejű (nekem a legszebb), kedves, okos, figyelmes, empatikus leányzóval.


2017. febr. 28. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

szerintem nem ritka


24F

2017. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Egyaltalan nem ritka. Az en atlagos sracismeroseim nem szoktak panaszkodni a lanyok miatt, aki akar az altalaban talal baratnot. Akinek nincs az vagy eppen nem akar vagy pedig szimplan nem ismer a kornyezeteben jelenleg olyan lanyt, akivel szivesen randizna.
2017. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha annyira ritka lenne akkor rég kihalt volna már az emberiség. Örülök hogy sikerült barátnőt találnod, és elégedett vagy, jó ilyet is olvasni.
2017. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Vidéken nem ritka, Budapesten viszont eléggé. Az ok az, hogy itt a nők nagyon válogathatnak, és csak fölfelé választanak, akár olyan pasit aki amúgy vagy 5 nőt dugdos még mellette...
2017. febr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

.folyt

Ha pedig nem találnak maguknál magasabb szintű pasit, akkor szingliznek, esetleg egy két átlagossal kielégítik a testi szükségleteket, de semmi több.

2017. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Mert nagyon ritka és nagyon kevés férfinak adatik meg manapság már ennyi is.

Én átlag kinézettel, adok magamra,van pénzem is, ápolt vagyok.

Egyetlen nő sem ad esélyt,még beszélgetésre sem. Elkerülnek,levegőnek néznek inkább,mert nem születtem jóképűnek...

És itt Budapesten már a nők inkább külföldiekkel is vannak,de magyar srácokkal nem kezdenek...

2017. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, ezt neked kell eldöntened: a haverokkal vagy a párokkal bújsz ágyba. Mi közük a haverok deformált ízlésének a te szellemi értékeidhez és igényeidhez? Egy nagy semmi, így igaz.
2017. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6%
A lúzer pasik között, akik még 25 éves korukban is szüzek, tényleg ritka, hogy barátnőt találjanak maguknak.
2017. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!