Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, a ti szemetekben vonzóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a ti szemetekben vonzóak azok a férfiak, akiknek jól fizető állásuk van, biztató jövővel, de nem szerepel a terveik között az, hogy saját cégül legyen?

Figyelt kérdés

29 vagyok, viszonylag jó fizetéssel, de ez lehet még sokkal magasabb is idővel mert ebben a szakmában mindig van hová fejlődni. Viszont nem akarok saját céget, nem akarok főnök lenni, az ismerőseim közül 10-ből 9 embernek viszont ez az álma. Persze, ez társadalmi kórtünet is egyben, de a nők számára is sajnos egyre inkább a vállalkozó típusú fazonok a nyerőek. Én meg köszi jól megvagyok azzal, hogy bár alkalmazott vagyok, megbecsülnek és azt csinálhatom, amit valóban szeretek és amiben jól érzem magamat.


Jól érzékelem, hogy azok, akik már vagy cégvezetők, vagy jól elhitetik a nőkkel, hogy azok lesznek, sikeresebbek a csajozásban?


2017. febr. 28. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én nem eszerint ítélek meg egy embert

ha amúgy is tetszenél, cégvezetői ambíciók nélkül is tetszenél

2017. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rugalmasan, a világ szakmai elvárásaihoz igazodva dolgozol és a lehető legjobb helyet keresed, ahol elismernek. Seózerintem nincs ezzel semmi gond. Talán a cégvezető kicsit alfahímesebbnek hangzik, de a sok meló miatti egyedüllét majd nem fog tetszeni a csajoknak.
2017. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez abszolút nem hátrány szerintem.
2017. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ezt csak bemagyarázod magadnak, vagy jöttél ide fényezni magad hogy neked amúgy sok pénzed van. Én speciel eddig még nem hallottam olyat hogy valaki azt mondta hogy csak olyan férfival áll szóba akinek van saját cége. Vagy alapból a pénzéhes szajhákra buksz, műmellekkel ésatöbbi, na nekik akkor sem leszel elég ha te leszel a főnök mert sosem lesz elég a pénzed és mindig lesz majd valaki aki többet tud neki finanszírozni.
2017. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk érdemes megkérdezni az ismerőseid és nő ismerőseid is, hogy miért akarnak vállalkozók lenni, mert nem mindegy. A leggyakoribb az az indok, hogy nem szeretik, hogy "parancsolgat" nekik egy főnök, de vannak olyanok is, akik a nyugalom miatt szeretnének egy kicsit önállósulni. Ez a két típus ennek megfelelően viselkedik kapcsolatokban is.

Kérdező, de egy harmadik csoportba tartozol, amely mostanában talán a legkeresettebb: az alkalmazkodó-stressztűrő. Ezt értékeld önmagadban, ennek legyél tudatában, mert hasznodra lehet később magánéletben is :)

28N

2017. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A vállalkozás se feltétlen a nyugalomról szól... csinálom már 2009 óta.


Másabb életforma, igaz nap közben senki nem kérdezi meg mikor mit csinálok, hol járok, mégis még egy nap szabadságon nem voltam, még betegszabadságon se amióta elkezdtem.


Kutyát nem érdekli honnan van a pénz, csak legyen.

2017. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A férjem (32) pont ugyanígy van, pedig őt várja az apósom cége. Így, ezzel a mentalitással ismertem meg, hogy nem akar főnök lenni (a saját magáé meg főleg nem). Nagyon jól keres, sőt, egyre többet, a munkahelyén kisfőnök, szeretik, és ő is jól érzi magát.


Minek váltana? Az aranyhalat így is kifogta B-)

2017. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem várnám el, sőt inkább én fognék vállakozásba.
2017. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

5: két okból nem érzem, hogy hajlamos lennék a rabszolga létre. Az egyik, hogy részben a saját magam főnöke vagyok, gépen dolgozom, tudok otthonról fusizni, ha netán elveszteném a munkahelyem, akkor jó sok dologról le kéne mondanom, de nem kerülnék az utcára. A másik, hogy nem gondolom, hogy minden főnök az alkalmazottai vérét kellene szívja, ahol én vagyok, ott szinte kollegiális a viszony, nincs pampogás meg lealázás, csak annyi, hogy nyilván a főnöké a végső szó. Ez normális munkahelyen így működik, nem abból kell kiindulni, ahol az alkalmazottak könnyen pótolhatóak, ennél fogva minden gyökér felettes beléjük törölheti a lábát, mert 30 km-en belül amúgy sincs más munkahely. Igen, pályakezdő koromban én is elhittem, hogy nem lehet másképp és tűrtem egy bizonyos szintig, aztán kellemes meglepetés volt látnom, hogy nagyon nincs így normális helyeken.


4: ugye leírtam a kérdésben is, hogy viszonylag jó a fizetésem, ami annyit tesz, hogy jelenleg 200, ami sokak szerint fika pénz, én kényelmesen kijövök belőle. Ennél persze többet szeretnék keresni, mert többet ér a tudásom. Nem, nem a pénzéhes szajhákra bukom, az ilyet azonnal kiszúrom és onnantól felejtős. Bizonyára magadból indulsz ki, te erre csak vágyakozol és azt hiszed, hogy nekem megvan, ami irigységed vált ki benned.

2017. febr. 28. 17:19
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem nem a jól fizető állás a fontos, hanem az eleget fizető. Ha még emellett szereti is amit csinál, akkor ez a legjobb kombó, hiszen elégedett az életével. Nekem csak annyi kell, hogy nálam ne keressen kevesebbet.
2017. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!