Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kicsit is dekoratív csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kicsit is dekoratív csajok túlnyomó többsége tényleg csak egy eszményi jóképű, sportos és sikeres pasira vár? Miért nem képesek olyan jellegű kompromisszumra, mint mi pasik?

Figyelt kérdés
Most néztem végig néhány szép csajnak a facebook adatlapját egy egyetemi csoportban böngészve és nagyon sokan közülük egyedülálló státuszban vannak. Akik nem, azoknak meg természetesen már egy tipikus dús barna hajú, borostás, +180-as, sportos és sikeres Alejandro-val vannak kapcsolatban. Egyszerűen nem tudok másra gondolni, hogy minimális kompromisszum készség sincsen meg az ilyen csajokban. Nálam például csak a kirívóan igénytelen vagy csúnya (Michelin baba alkatú kövér és torz kampóorrú/kapafogú) csajok nem jöhetnek szóba, pedig közel sem vagyok csúnya. Persze nem vagyok naiv, szóval nem aggódok amiatt, hogy nem tudják a szexuális vágyaikat ilyen-olyan módon kielégíteni, de hosszútávon ebből a szempontból is biztosan jobb egy fix párkapcsolat. Milyen biológiai/pszichológiai magyarázata van annak, hogy a nők ennyivel drasztikusabb mértékben válogatósabbak, mint a pasik? Érdekelne a véleményetek. Előre is köszi.

2017. febr. 28. 23:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
55%
Ha egy kicsit is jól néz ki, szállnak rá a pasik, mint a legyek. Simán tud válogatni. A sok pasi közül meg előbb utóbb felbukkan egy Alejandro is. Ha nem, csak beül egy kávézóba, kitesz 3 selfiet és vár még 1 hónapot.
2017. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem így van. Egyszerűen nem tudod megemészteni, hogy TE, és a hozzád hasonló férfiak sikertelenek a nőknél, ezért könnyebb a nőket hibáztatni. :)


Egyébként, attól, hogy egyedülállóra van kiírva, honnan tudod, hogy ténylegesen az? Sok embernek nincs kirakva, hogy kapcsolatban van. Vagy ha túlvan egy csúnya szakításon, vagy ha jelenleg egyáltalán nem akar kapcsolatot? Akkor is, hogy merészel nem akarni kapcsolatot, és mi az hogy nem ad esélyt neked?


Egyébként oké, hogy neked megy a szex mindenféle érzelem nélkül, csak a fantáziádban kalandozva, de a legtöbb nőnek kellenek az érzelmek, kell a vonzalom hozzá. Most őszintén: ha nem vonzódik hozzád, hogy szexelne veled?? Sehogy. Ezt nem lehet erőltetni.

2017. febr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
72%
Senkinek sincs köze ahhoz, hogy te megalkuszol. Nekik attól még nem kell.
2017. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

"Egyébként oké, hogy neked megy a szex mindenféle érzelem nélkül, csak a fantáziádban kalandozva, de a legtöbb nőnek kellenek az érzelmek, kell a vonzalom hozzá"


Az ehhez hasonló érveléseken mindig derűsen szoktam mosolyogni. Erről most ez a hülye példa jutott eszembe, hogy addig nem ülök autóba míg nem lesz egy 6-os BMW-m, mert nekem kell a komfortérzet és anélkül nem tudok normálisan vezetni. Ezért inkább nem ülök be a 15 éves (egyébként nagyon jó) VW Golfba, hanem helyette taxizok. :D

2017. febr. 28. 23:38
 5/37 anonim ***** válasza:
23%
Mert nők...a legkisebb empátia sincs meg bennük ilyen szempontból,és mert sajnos megtehetik manapság...
2017. febr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
56%
Az ösztön dönt,mint az állatvilágban.Az erősebb bika bszik.Ennyi!
2017. febr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
43%

Erre nagyon könnyű válaszolni.


TLDR; azért mert megtehetik.



Alapvetően bőven megéri neki várni a tökéletes hapsira mert úgyis jön egy előbb, vagy utóbb. Ha esetleg az utóbb lenne és csak simán fizikai szükségletei vannak, még mindig kénye kedve szerint dugathatja magát, elvégre a sorban álló genetikailag kódolt rabszolgák sokasága sosem fogy el egy jó nőnél.


Ezt a jelenséget először középsuliban figyeltem meg ezelőtt sok-sok évvel, amikor volt egy kiemelkedően jó csaj és az összes kis kanbohóc szó szerint körbeállta mint valami látványosságot, minden szünetben.


Ami viszont durva, hogy ez a jelenség nagyban azt eredményezte, hogy kicsit értelmesebb férfiak az átlagosabb nőket kezdték el inkább hajtani, akiknél így szintén erős túljelentkezés alakult ki. Mostanra az ő elvárásaik is teljesen érthetetlenek és ők is csak a jobb pasikkal hajlandóak igazán leállni.


Bár a külső nincs egyenes arányban az intellektussal, még is a tényleg feltűnőbb, szexibb lányok sokkal kevesebb személyiségfejlődésen mennek keresztül mint átlagosabb társaik.

2017. febr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
53%
Majd lesz, a szépség múlik legkönnyebben.
2017. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
82%

3-asnál a pont.

Valaki írta, hogy há'mer' nincs bennünk empátia... bocsánat, de ezen csak röhögni tudok. Mégis miért kellene empátiából(=szánalomból? sajnálatból?) összejönnünk mindenkivel? xD Nem értem az ilyen felfogást, komolyan. Mégis mit vár az ilyen egy kapcsolattól? Mondom ezt úgy, hogy anno k-rva empátiás kamaszként volt is ilyenben részem, tudod abban a korban, amikor még fiatal voltam, cuki és naiv, és minden mást előbbre helyeztem saját magamnál. Tipikusan ez a hisztiző "esélyt sem adsz, blablabla" - pasi volt, hát mondom akkor adok. Legyen elég annyi, hogy szörnyű volt, a végére mindkettőnknek.

2017. febr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

"Ezt a jelenséget először középsuliban figyeltem meg ezelőtt sok-sok évvel, amikor volt egy kiemelkedően jó csaj és az összes kis kanbohóc szó szerint körbeállta mint valami látványosságot, minden szünetben."


Igen, mint egy erkölcsileg lezüllött, elcseszett méhkolónia. Ez megy szinte mindenhol, nemcsak a középiskolában, hanem a munkahelyen, egyetemen stb. Hiába na... már ősidők óta igaz az, hogy a pénz után a legnagyobb érték a p***i.

2017. febr. 28. 23:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!