Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan, aki fél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki fél a sikeres és egyben szép, önbizalommal teli csajoktól? (az ellenkező nem véleményére is kíváncsi vagyok)

Figyelt kérdés
Talán a testalkatomból is adódhat ez a fajta önbizalomhiány (másrészt a személyiségem), ami miatt furcsán nézek a sikeres, karrierista és egyben szép csajokra. Szoktam őket böngészni fb-n, tényleg olyan kaliberűek, hogy semmi fogást nem találni rajtuk (sem külsőre sem belsőre), rengeteg van belőlük és a legtökéletesebb pasijaik vannak. Azt már megszoktam, hogy az átlagos nők is inkább a felső-közép kategóriából válogatnak, de az általam említett csajokra ez hatványozottan igaz. Őszintén megmondom félek tőlük, mert az ilyen hozzám hasonló "szürke egerek" teljesen a perifériájukon kívülre esnek és olyanok, mintha egy teljesen idegen fajt alkotnának, akik semmilyen kapcsolatban nincsenek az "aljaréteggel". A kérdésre válaszoló férfiak mellett a csajok/nők válaszára is kíváncsi lennék, hogy ti miként tapasztaljátok ezt a jelenséget? Nemet és kort légyszi írjatok.

2017. jan. 29. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem félek az ilyen nőktől, de nem vagyunk egy súlycsoport, így nem is próbálkozom náluk.


Egészséges énképem van, tudom, hogy én mit tudok adni egy nőnek, és mit várhatok el, és nem azon hisztizek, hogy miért nem kell egy szürke egér egy bombanőnek, hanem keresek egy csinos szürke egér "szomszédlány" típusú nőt, és vele vagyok boldog.

2017. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Mevan? :D Te hülye vagy ember
2017. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát én egyáltalán nem félek tőlük, ugyanolyan emberek mint bárki más. Általában az ilyen csajokkal még jobban is ki szoktam jönni, mert az esélytelenek nyugalmával állok hozzájuk, nem görcsölök azon, hogy most bejövök e neki vagy sem, nem is akarok tőle semmit, ezért elég laza és spontán vagyok a közelükben, épp ezért még egy jó kis kaland is összejött egyszer az egyikkel, aztán utólag tudtam meg ,hogy egyébként barátja van a csajnak.
2017. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A legrosszabb ***** válasza:
Annyira szívemből szólt az #1-es hozzászóló, hogy az félelmetes. Mintha csak én írtam volna. :o (Zöld mancs!)
2017. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem félek tőlük. Általában mindig jó oldó technika ha megkínálom őket egy szál csirkecombbal vagy egy kis tepertővel, utána meg már adja magát a beszélgetés.

64/Víziló

2017. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt pár ilyen kapcsolatom, de nem nekem való, mivel én nem vagyok karrierista beállítottságú.
2017. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező neked már kezeltetni kellene magad.
2017. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én magamat karrierista lányként definiálnám, és többnyire csinosnak gondolnak.

Elárulom, hogy nem alszanak az ilyenek.

De tényleg, munka, sport meg szocializálódás az egész.

Viszont sokaknak jó ez, én is élvezem, ugyan a barátom nem adonisz (csak nekem), de ő is hasonló beállítottságú mint én.

Ha neked nem jó randi, ha együtt dolgoztok az ágyban külön laptopon, akkor nem is kell közeledned az ilyenekhez.

20L (23F)

2017. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fb meg a valóság, hagyjuk már! :-)))
2017. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!