Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az itt elterjedve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az itt elterjedve hogy egy átlagos lány bármikor találhat magának egy helyes sportos magas férfit magának amikor eleve jóval több a csínos nő mint az ilyen pasi?

Figyelt kérdés
2017. márc. 1. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, én átlagos lány vagyok és az én ilyen helyes sportos magas férfiak észre se vesznek. :D
2017. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Találhat. De mire?

Legfeljebb dugópajtinak, de ezt ő még nem tudja.

Majd rájön.

2017. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Mert az itteni kanmatyik érzelemből reagálnak, dühösen, és a saját keserűségüket fröcsögik naphosszat, azt remélve, hogy ettől aztán megváltozik a világ és nekik hirtelen jobb lesz. Az ész érvek, racionalitás vagy logika ismeretlen fogalom számukra.


3...2...1! 0%!!! :D (ami szintén egy érzelmi reakció, hisz a kérdésre válaszoltam, tehát a válaszom hasznos, csak nem szimpatikus)

2017. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

En eleve nem is jarok olyan helyekre, ahol az ilyen Istenes Bence tipusu ferfiakkal ismerkedhetnek, mert be sem jonnek, igy teljesen irrelevans, talalhatok-e barmikor ilyet, vagy sem. (Bar ja, valoszinuleg talalnek, mert olyasmi stilusu lany vagyok, akiket mellettuk szoktam latni.) A jokepu, szalkas, igenyes rockerek jonnek be vagy a vastagkeretes szemuveges hipsterek. Ilyen tucatfiukat, mint IB rengeteget latok az utcan rohangalni, de azok kozul akik nekem tetszenenek, olyan nagyon sokat nem.

Ja, a ferfiaknak meg az atlagos lany kb Nina Dobrevnel kezdodik, ugyhogy komolyanvehetetlen a sirasuk :D

2017. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Hány FB probilt linkeljek, hogy ez tényleg így van ? :) De én benne vagyok egy felmérésben is, hogy te csinálsz az én képemmel egy társkereső fiókot én meg a te képeddel egy társkereső fiókot és meglátjuk melyikünk fog ki a másik nemből vonzóbb darabokat :D.


Nem vagyok rinyagép én elfogadom a visszautasítást és teljes mértékben megértem, ha a nő kaphat jobbat miért választaná a rosszabbat, de ez egy TÉNY.

2017. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
A le pontozás az megy, a számszerű tényfeltárás már nem ? :D
2017. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Átlagos lány az átlagos kategóriában keresgéljen!
2017. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%

Elmondom miért.

Mert a túl szép lányok buták.

Én 8 évet jártam egyetemre, továbbá az elmúlt másfél évben már tanítok is, de egy kezemen meg tudnám számolni, hány igazán szép és okos lányhoz volt eddig szerencsém.

Rengeteg gyönyörű lány van, hasonlóan sok okos is. De hogy ez így együtt... Hát az tényleg ritka.

Idővel már az ember ráun a külsőségek hajszolására. Amikor már a sokadik lányt unja meg néhány hónap után, mert hiába a feszes küllem, ha beszélgetni nem tudnak semmiről. Ekkor inkább más vizeken teszi próbára a szerencséjét.

Ha az ember komoly és tartalmas kapcsolatot szeretne idővel lejjebb ad a külsőleges elvárásaiból.

Amúgy az "átlagos" magyar lányok még mindig magasan felülreprezentáltak a világ átlagához képest.

2017. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A nők jellemzően felfelé választanak. Egy 6-os nő találhat 7-es, 8-as pasit is könnyen. Ebből adódik, hogy egy 7-8-as pasi ritkán jöhet össze egy 9-10-es nővel. Persze akad kivétel, de nem ez az általános.


Nyilván ennek az is az oka, hogy sokkal több normális és jó nő van, mint pasi, ezért utóbbiakra több nő jut, s ez egyértelművé teszi, hogy nem juthat minden nőnek jó pasi.

2017. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"...Ilyen tucatfiukat, mint IB rengeteget latok az utcan rohangalni, de azok kozul akik nekem tetszenenek, olyan nagyon sokat nem. "



ilyen az mikor a nő elszólja magát ! (női mondás: a magyar pasik 80%-a hulladék)

2017. ápr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!