Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ilyen igények mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen igények mellett társkeresőre mennem átlagos sportos nőként? Van esély ott ilyen társat találni?

Figyelt kérdés

Sportolok jó alakom van, szépnek tartanak a férfiak, mégis 3 éve keresem a párom de semmi. Pedig már 28 éves vagyok.


Külsőbe az elvárásom hogy legalább olyan magas legyen mint én 167 cm vagyok, nem baj ha van pocak, macis de nagyon kövér ne legyen. Ami fontos visszafogott csendes intelligens legyen. Legyen egzisztenciája, azaz legalább legyen olyan munkája ahol 120 ezer nettót megkeress. Jó lenne ha külön lakna de nem elvárás, ha szüleivel lakik ne legyen anyuka pici fia.


A társkeresőn tényleg csak szexet akarnak vagy azért van esélyem ilyen pasiknál? Nagyon félek az internetes ismerkedődtől, sok rosszat hallottam


2017. febr. 14. 07:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ennyit minden nő elvár, sőt többet is.
2017. febr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%
Troll vagy? Az ilyen férfiakkal dunát lehet rekeszteni.
2017. febr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
2. Szeretném azt a dunát látni ahol tele van ilyen férfival. Sajnos nem látok. Bunkók, buták, pénzével gizdul....stb. ilyenből nagyon keveset látok vagy lehet rossz helyen keresgélek
2017. febr. 14. 07:57
 4/30 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér a netes társkeresés. .

Az a lényeg ott ne éld bele magad elöre semmibe,ha vki szimpatikus találkozz vele,hogy kiderüljön milyen a való életben

Sok embert ismerek akik netről jöttek össze,meg olyanokat is akiknem nem jött be ez a módszer

Irásod alapján normális nő vagy,szerintem csak nem volt szerencséd az elmúlt években.

2017. febr. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Szerintem csak elhasználod ott magad. Az jó ötlet, hogy új emberek közé menni, de szerintem ne pont ott.


Mondjuk, ha valami kis helyen laksz ahol nincsenek amúgy emberek akkor végülis.

2017. febr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
#4 netről én is ismerek. De társkeresőről nullát.
2017. febr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Érdekes azért, hogy mennyi Nő keres ilyen paraméterekkel férfit, aztán én, aki úgy gondolom hasoló tulajdonságokkal rendelkezem, szintén már 3 éve nem találok párt. Én 32 éves vagyok, állandó munkahelyem van, ahol majdnem a dupláját keresem annak, amit írtál kérdező. Van saját házam, egy kis autóm. 176 magas vagyok, mondjuk a testalkat nem stimmel, mert én inkább vékony vagyok. Pedig nekem se lennének túl nagy elvárásaim. Külsőre annyi, hogy testalkata legyen vékony, vagy átlagos. Ne legyen molett, mert az nem jön be, meg szerintem nem is az én alkatomhoz való. Ami meg tud fogni, az egy szép arc. Belső tulajdonság annyi, hogy legyen őszinte, hűséges. Ne éljen kicsapongó életet és legyen munkája, ne a másikkal akarja eltartatni magát. Vannak ilyen nők, de sajnos eddig még nem jött össze egy sem! Az ezekkel ellenkező tulajdonságúakból pedig már van elég tapasztalatom, abból már nem kérek. Szóval nehéz ügy ez, de nem kell feladni! Valahol ott van, aki neked való, csak nehéz rábukkanni! :)
2017. febr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
#8 csak a vonzalom nem így működik. Meg ettől az sem adott, hogy jól érzitek magatokat együtt.
2017. febr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
8-as vagyok ismét. Annyi lemaradt, hogy belső tulajdonságaimat nézve visszafogott, szolíd vagyok. Nem vagyok nagyképű, mert azért nincs mire. Hosszútávú kapcsolatra vágyom, nekem a szex nem is megy érzelmek nélkül. Jól elbeszélgetek bárkivel, szeretnek is beszélgetni velem a nők, eddig mindig mondták, hogy normális, rendes vagyok, jófej és nem is csúnya. De mégse kellettem nekik. Hogy is van ez akkor?
2017. febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Már 3 levelet kaptam, nagyon meglepett, hogy ennyien írtak ismerkedési szándékkal, de egyenlőre nem nagyon merek még így belefogni. Nem tudom, nekem ez olyan személytelen....
2017. febr. 14. 08:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!