Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik idejárnak panaszkodni h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik idejárnak panaszkodni h nincs nőjük azok valójában nem egyfajta társ függök?

Figyelt kérdés

Szerintem ez kb olyan lehet mint a heroin rá vannak kattanva h nekik nő kell. Viszont nem kapják meg és ettől valakik teljesen kétségbe vannak esve.

Mások agresszívan vagdalkoznak. Keresik a hibát, isteni csodára várnak.....


És pont azt nem látják h benne ragadtak ebben a mókuskerékben. Am meg attól h v kit hibáztatsz azért mer neked v mi nem jön össze az még soha nem oldott meg problémát. Ez is csak azt definiálja h függő vagy.

Az össztársadalmi neked mér nincs nyekergés meg csak tovább süllyeszti ezeket a megkeseredett embereket.


Én még sose láttam olyat h ja nincs akkor tessék itt van egy csak neked. Nem elég h megvan kattanva szerencsétlen mert van egy kielégítetlen szükséglete még emlékeztetni is kell rá.



#nők #kapcsolat #társ függök
2017. febr. 25. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
De igen, jól látod, van benne valami. Rengeteg pasit ismerek a való életben akiknek nincs barátnőjük, nincs is kilátásban semmi, nem is túl vonzóak, mégsem járnak fórumokra siránkozni. Hagyják is a csajozás témát, inkább elfoglalják magukat valami mással, pl. építik a karrierjüket.
2017. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Költőnő? ***** válasza:
83%

Röviden: de.

(De majd úgyis megmagyarázzák, hogy nem.)

2017. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Te is nehezen viselnéd, ha 20-30 évet úgy kellett volna leélned, hogy soha senkinek nem kellettél.
2017. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Szóval ha valami érdekel, akkor a függője vagyok? Tabzs, szokásos gyikes színvonal.
2017. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy rengeteg nő is egyedül van, ilyen olyan okokból, szerető társra vágyik, de nem itt siránkozik naponta.
2017. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Lazy Lover ***** válasza:
41%
nem éppen csak tudod az ember társas lény pokoli tud lenni a magány
2017. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Még nem azok, mert a függőséghez kellene, hogy legyen múltbeli kapcsolatuk (érted, heroinfüggő sem lehetsz, ha még nem próbáltad). Majd ha lesz nekik akkor lesznek társfüggők, mégpedig a legrosszabb fajtából, vagy rájönnek hogy jobb volt egyedül és átcsapnak nőgyűlölőbe.

P.S.: nem kevés nő is van itt, aki sír mert nincs párja, csak egyrészt a "szingli nő" életmód jobban elfogadott, pozitívabban megítélt, mint az "agglegény", akik jellemzően vesztesek, másrészt még mindig erősek a klasszikus nemi szerepek ismerkedésnél, és egy nőnek könnyebb magát azzal vigasztalni, hogy majd egyszer jön a megfelelő férfi, akivel összejön,míg egy férfitől elvárt az aktív kezdeményezés, amit viszont "tanulni", "gyakorolni" kell, ehhez pedig nem mindenkinek van türelme, önbizalma stb.

2017. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Pokoli magány... nekem sem volt soha senkim, barátaim már kb 10 éve, nem élem meg akkora tragédiaként. És nekem még kevesebb esélyem van, se modellalkatom, se főzni nem főzök... szerintem ehhez könnyű hozzászokni. Ja, persze, ha elvagy magaddal. Ha utálod magad, tényleg pokoli társaság vagy magadnak.
2017. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

"És nekem még kevesebb esélyem van, se modellalkatom, se főzni nem főzök..."

Ezeken tudsz változtatni, ha akarsz, viszont az alacsonyságon és a ronda arcon nem lehet.

2017. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Azért annak meg van az oka ha egy férfi nem kell egy nőnek sem...
2017. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!