Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak és nők! Nektek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és nők! Nektek melyik sztereotípia a legellenszenvesebb, akikkel egy randi során összehoz titeket a sors?

Figyelt kérdés

Nekem pl férfiként talán a "kutyásnő" a legrosszabb, meg az "agresszív élfemista", aki mellett már férfi létemre is nőnek érzem magam. Az aztán a nem semmi.


Mindenki válaszát várom szíves örömest!



2017. márc. 2. 20:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

Focib..i-kedvenc csapata van, látogatja a meccseit, felhúzza magát, ha kikapnak, hobbi szinten focizik a haverokkal, esetenként tör-zúz.


Rosszul öltözött pasi- azt hiszi, hogy a kellemes megjelenés és a divat együtt jár. Ezeréves tornacipőben jár, melegítőben, esetleg bőszárú többzsebes nadrágban és kapucnis pulcsiban 30 éves létére. Néha deszkás cipőben. Ja és minden ruhája kinyúlt, bolyhos és több számmal nagyobb. Egy étterembe nem tudsz vele beülni.


Minden nő pénzéhes pasi-általában meghív, de miután visszautasítod, közli, hogy örül, hogy nem vagy pénzéhes blabla...


Balf.sz pasi-engem mindenki kihasznál és szórakozik velem blabla.. önsajnálat a köbön


Diplomaellenes-teljesen haszontalannak tartja, akinek van, az úgy sem ért semmihez, ő önszorgalomból tanult és mégis kapott állást.


Munkamániás- általában vállalkozása van, csak arról beszél, az első dolog, amit elmond magáról, randi előtt és randi után is dolgozik


Egészségmegszállot-heti 4 nap kondi, diétát tart, mellé sportol. Ritkán főz magára, egy csomó idejét felemészti a testével való foglalkozás. Nézd meg az arcát, amikor elmondod, hogy tegnap tepertőt ettél. Ez a típus isteníti az izmos nőket, sosem leszel elég jó és ő sem lesz sosem elégedett.


A csóró- nincs pénze, séta a program, visz szendvicset magának. Gyárban dolgozik, éjszakázik, sajnálja a pénzt egy mozira is(saját jegyére), de cigire vagy piára vagy a hobbijára félrerak.


A spúr-nem hív meg, 5 forintra feleztet mindent, drágálja a programokat(saját kiadását), pedig bőven van pénze. Képes lenne megvenni a 300 ftos bort, vagy nem iszik étteremben, majd utána.


A macskás-legalább egy van, igazi személyiségnek tartja, egy rakás képe van, amit mutogatés nem bírja a kutyákat.


A kutyás-nem bírja a macskákat, agilityre jár, a kutyájának különb étrende van, mint neki. Általában túrázik és nem szeret kimaradni otthonról.


Az otthonlakó-30 éves, állítása szerint házra gyűjt, de nem spórol, általában autója van, és folyton egy újabb modellt szerez be. Esetleg videójátékot vagy xboxot vagy kütyüt vesz egy rakás pénzért.


A gyerek- Az anyjával naponta beszél, bár külön él, az anyja néha beugrik takarítani, vagy főzni, vagy bead egy adag főttkaját. Ha gyereke van a pasinak, az anyja több és minőségibb időt tölt vele, mint ő maga.


A bringás-kifejezetten idegesít. Bringával jön, lenézi az autósokat, felvonulásra jár meg biciklis túrára és nagyon nagyon zöld és környezetbarát.


A sofőr-utálja a bringásokat, ha sétáltok figyeli a közlekedést, csak, hogy szidhasson egyet. Imádja a kocsiját, de nem engedné másnak vezetni.


Az extrém-falatmászik, crossmotorozik, gyorsulási versenyezik, snowboardozik, deszkázik vagy bringázik. Trükkök, sérülések, adrenalin, nem tud megülni a fenekén.


A függő-szerencsejáték, cigi, pia vagy drog, a lényeg, hogy a haverjai is csinálják, ezért normálisnak tartja.


A kávémániás-naponta többször iszik, cicceg, ha rosszul ejted az egyik kávékülönlegesség nevét, és nem érti, mások hogyab tudnak élni nélküle.


A borsznob- ha valahova mentek, biztos ódákat zeng az italról, helyesen issza, pihenteti. Ne merj előtte édes bort kérni.


A problémás-valami baja mindig van, minden pont vele történik és nyilván ő semmiről sem tehet. Nem sajnáltatja magát nagyon, de minden találkozó csak róla szól. Ha nem ajánlod fel a segítséget, vagy rávilágítasz, hogy ő tehet róla, nem keres többet.


A szerelmes-2 perc alatt beledzúg, álmai nőjének tart, meg lelkitársnak. Ha el tudod viselni, és elmész a 2. találkozóra, és kiderül rólad valami számára nem szimpatikus, megkapod az azthittem te más vagy szöveget.


Exbolond-nincs túl az exén, változatosan vagy lelkesen szidja, vagy áradozik róla. Esélyed sincs, csak pótlék lehetsz.


A nőcsábász-Meg sem említi az exét, már olyan régen járt utoljára valakivel, mert mindenkivel csak kavar. Persze ezt nem mondaná el, kerüli a témát. Ha elmentek valahova, fix, hogy belefuttok egy csajba, akit megdudott, esetleg kikezd a kasszás csajjal.


A tapasztalatlan- kerüli a kapcsolattémát, látod, hogy halálra izgulja magát, dadog, izzad, mellébeszél és rettenetesen meg akar felelni, mindenre helyesel, amit mondasz. Ha 25 alatt vagytok, esélyes, hogy még szűz.


A sikeres- egy rakás pénze van, elit környéken lakik, de legalább az épület és a lakása modern és menő. Sokat utazik, vagy gyűjt rá, a fejébe szállt a siker, csak drága dolgokat vesz, drága helyekre megy, lesajnálja a kevesebb tudásod vagy a nemmenő telefonod. A régi kedvenc éttermére már nem is emlékszik, a kedvenc hobbijait már nem űzi.


A yolo-keményen hajt a héten a munkában, nem ér rá. Hétvégente szétcsapja magát egy buliban vagy wellnessezni megy ezért nem ér rá. Semmit sem csinál félgőzzel.


Az ezoterikus-horoszkóp, természetgyógyászat, összeesküvéselmélet, te nem vagy elég nyitott hozzá, ezért nem érted.


A pókeres-pénzben játszik, sokat, és ezt nem tartja szerencsejátéknak. Általában ebből él, különböző életszínvonalon, mikor hogy alakul.


A sorozatfüggő-vár, reménykedik, híreket olvas, mielőtt kijönnének a sorozatai. Mutogatja milyen szereplő lesz benne, linkeli a fordulatokat.


A pasi, aki utálja a kormányt-de mindet. 10 éve is utálja, cikkeket olvas, kommentel, általában alpári stílusban. Közben persze irigykedik, de be nem vallaná. Követi ki mennyit, mikor és hol lopott az ő adójából, mikor általában munkanélküli, vagy feketézik, vagy a szülei tartják el.


A kapcsolatfüggő- nem zúgott beléd, de azért járna veled, mert magányos, két hete dobta ki a barátnője. Általaban azt hiszi, barátságból is kialakulhat szerelem. Mindig tartalékol lányokat barátként, hátha belezúgnak.


Az antialkesz- utálja az alkoholt és a cigit, nem tudsz vele koncertre, szórakozni menni, vagy csak a belvárosba, mert minden tele van részegekkel vagy dohányosokkal és nem bírja a társasagukat. Nem iszik alkoholt, de a konyakosmeggyet vagy a vörösboros marhapörköltet 2pofára zabálja. Valójában csak fél, hogy belekötnek mert nem tudja megvédeni magát.


A kiöregedett-mindegy mi, rocker a hosszúhajával és bőrdzsekijével, skinhead a bomberdzsekijével és bakanccsal, esetleg diszkós a melírozott hajával és fehér gatyájával. Extra kellemetlen vele megjelenni, de az életfelfogása is megmaradt a tini szinten stílustól függően.


A konzervatív-a nő ne igyon, legyen csendes, visszafogottan öltözködjön, legyen kedves és kiszolgaltatott, főzzön és vezesse a háztartást, ne legyen karriere, de semmiképpen se legyen sikeresebb, mint ő. Vegyesen csórók és gazdagok, de a legtöbben nem ismerik el, hogy konzervatívak, szerintük ez a normális értékrend.


A szexmániás-első randin csók, de tapizni is próbál, szexről beszél, érdeklődik mit szeretsz és ajnározza magát. Hamarabb tuddod mekkora a farka, minthogy meztelenül látnád.


A komplexusos- valamit utál magán vagy az életében, az első lányt feleségül venné, ha elnézné neki az eltúlzott hibáját.


A káromkodós- minden második szava undorító.


Az erőszakos-tudja mindenki, hogy ő a főnök. Csak legyint, a nő vagy a gyerek provokálta ki, nem nagy dolog, nem ő a hibás. Minden irritálja, az idegei gyengék.



Kb ennyi jutott eszembe, ezek halmozódhatnak is. Léteznek, egy csomó randin voltam már, őket próbáltam összeszedni. Nehezen találok szimpatikus embereket.

2017. márc. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

#11: akkor a minden irritálja valamennyire rád is igaz lehet, nem? :)


Nekem a spirituális volt az utolsó "kedvencem". Soha többet!

2017. márc. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hát, én szeretek bringázni, megeszem szívesen a salátát, néha nézek sportot, néha sportolok, néha spórolok. A lakásom meg minden átlagos, mindenből van egy kicsi.


Csak a végletek akasztanak ki, de az igen, minden területen. Szóval lényegében minden irritál, ami másnál nagyobb mennyiségben fordul elő, mint nálam.

2017. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#11 Te aztán sokat látott ember vagy :D

Hozzáteszem, nem könnyű neked megfelelni, mert ahogy látom aki nem ért veled egyet annak esélye sincs.


Mondjuk szíved joga ilyennek lenni, de azért jót röhögtem, mivel nagyjából, ha nem is ennyire szélsőségesen ugyan, ezen tulajdonságok jórészt jelen vannak sok embernél.

2017. márc. 3. 11:39
 15/20 anonim ***** válasza:
Elolvastam a listát és arra jutottam ,hogy bizony van ami igaz rám... pl. az extrém, bringázom is... stb. Érdekes volt elolvasni, legalább tudom ,hogy akadnak nők akik kizárják a férfiak közel 100%-át. Lehet nem volt eléggé precízen meghatározva minden kategória és ezért tűnik így .. fura. Mindenesetre nincs ezzel semmi gond, valószínűleg téged én is hamar kizárnálak. :)
2017. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a sztereotíp embereket.

Ha járnék "randizni" sem mennék el olyannal akit előre nem ismerek annyira,hogy kiszürjem a téves képzelgéseit..../N

2017. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
11-es, ez m*rha jo volt! Es milyen igazak! Ezért nem keresek már part szinglikent, mert előre fárasztanak ezek az emberek. Mar előre kiráz a hideg tőlük....
2017. márc. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#11 :D de lyó! :D Ram "csak" harom igasz.


A csóró, A spur és Asz othon lako.

De én husz eves vagyok, egyetemista, nints kerresetemm ity, es ezertt lakomm idehaza a hatalmass tsaladihászban, ahol meg vanak ures szobakk, mert asz idössebb tesojim ety resze mar el költözőtt.


Amuty ha leene penzem siman meg hivnalak, és nem sokalanam az árakkat, mert aszt en iss tsóringersegnek erzem :)


szal nem vok spur. joarc vok.


tsak nints keressetem es meg egyetemre lyarok, adig nem tok dolgozni. de ety se igasz ram ezeken kivul am.

2017. márc. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
11, feleljen meg neked a halal. :D Erdekelne hogy milyen par szamodra az idealis.
2017. márc. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát igen ,nehéz lenne 11-nek megfelelni, olyan hosszú a lista hogy mindenkit kizárt. De a vele egyetértő hölgyemény se lehet semmi.

Nekem a foci imádat nem jön be,inkább nézzen akármit csak azt ne.A saját véleménye lehet csak az igazi típus sem, a túl spiritualitás is nagyon idegesít, pedig maga a téma nem zavar,csak mikor túlzásba esnek. De ez mindenre igaz, a túlzott imádata valaminek. Kb. ennyi. (N)

2017. márc. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!