Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér srácként lemondhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér srácként lemondhatok arról, hogy csajom legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, 178cm és 144kg. Tudom, hogy soknak számít a súlyom, de én jól érzem így magam. Szeretek jókat enni és nem szeretném sanyargatni magam diétával. Mozogni is keveset szoktam, viszont pár hete vettem egy szoba bringát és néha azt tekerem amikor van kedvem. Szóval ilyen paraméterekkel van esélyem kapcsolatra, vagy ma már minden nőnek csak a kigyúrt pasasok kellenek?

2017. márc. 3. 13:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

sajnálom Molnár Krisztián, ön most nem nyert.


viccet félretéve...

vannak feeder pasik, gondolom nők között is akad hasonló...

vagy csak szimplán az extrém kövérek jönnek be...

de am nagyon nem mind1, hogy mennyi izom mennyi zsír...


24F

2017. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Én is túlsúlyos vagyok, de igyekszem fogyni, sportolni (mellette nem sanyargatom magam). Nem akarlak bántani, de nem szeretnék olyan barátot, akivel nem tudol elmenni egy jót kirándulni, bicajozni, sétálni és aki valószínűleg ötven éves korára szívelégtelenségben fog meghalni.

A másik probléma, hogy ekkora túlsúllyal képtelenség a szex.

Lehet, hogy most jól érzed magad, mert fiatalon még nem jönnek elő úgy a problémák, de akkor is nagyon fontos lenne fogynod. Abszolút nem bántásból mondom.

22/L (túlsúlyos)

2017. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
A kigyúrt, meg a betegesen elhízott között azért van egy-két kategória. Nem jók az esélyeid párkeresés terén, esetleg hasonló alkatú nőnél lehet esélyed.
2017. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem a kigyurtak jonnek be, de nem is a koverek. Nem jonnek ossze sosem egy ilyen kover ferfival.
2017. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

biztos tetszeni fogsz valakinek, de a többségnek sajnos nem, és ezt el kell fogadnod.


egyébként vannak olyan sportos/kigyúrt/izmos/átlagos/vékony/épp csak pocakos emberek is akik szeretnek jókat enni és nem biztos hogy sanyargatják magukat bármi miatt is...


engem a testmozgás hiánya zavarna, mivel én szeretek eljárkálni, versenyekre menni, futni, edzőterembe menni. na meg egy adott súlyfelesleg felett már nem is "esztétikus" a dolog

2017. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Röviden, igen. Nem is azzal van a baj, hogy kövér vagy, hanem inkább a mértékkel.
2017. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Felejtse már el mindenki ezt a bődületes marhaságot, hogy bizonyos külső tényezők miatt valaki örök magányra van kárhoztatva. Ilyen nincs. A párkapcsolat és az ezzel járó boldogság nem bizonyos emberek kiváltsága, hanem mindenkié. Örök egyedüllétre akkor vagy ítélve, ha bebeszéled ezt magadnak, egyébként nyilván nem. Szerinted a nők nem érezhetnek vonzalmat a személyiséged iránt? Plusz köztudott, hogy a nagy darab pasik a leghumorosabbak. Szóval NAGYON NEM reménytelen a helyzet, csak te látod annak.
2017. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
#7 Miert, a humorerzeket a zsir generalja? A legtobb extremen tulsulyos ember akiket ismertem valaha, vagy total pesszimistak voltak, vagy szimplan ijesztoek (szemelyisegre). Ellenben eleg sok atlagos alkatu, humoros sracismerosom van.
2017. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
7.: senki nem azt írta, hogy reménytelen a kérdező, de felesleges másokat áltatni. A leghasznosabb válasz az őszinte válasz :)
2017. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Senki nem izgul személyiségre, amíg a testalkata szélsőséges. Kedvelhetik, szerethetik is akár, de csak akkor fog beleszeretni egy csaj, ha a testét is vonzónak látja, tehát ha az elhízott férfiak tetszenek neki.


Esélye van, csak rendkívül kevés.


Én is szeretek jókat enni, de ebbe a zsíros étel ugyanúgy beletartozik, mint egy lazacsaláta.

2017. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!