Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Állandó pofára esések. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó pofára esések. Miért hívnak randira, ha aztán lemondják?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. Megismerkedek valakivel, minden szép és jó, ők térnek rá arra, hogy találkozzunk. Konkrétan megírom, hogy mikor jó, mikor kérdezik, először lelkesek. Aztán a randi előtti 1-2 napban nem, mégse jó.


Elmúlt 2 évben igazán tetszett nekem férfi és mindkettő így ejtett pofára. Nem vagyok az a nyomulós, zaklatós típus, szerintem korrekten állok a dolgokhoz. Imént írta nekem a fiú, hogy nem biztos, hogy neki ez a hétvége jó? Mikor ő kérdezett rá tegnap, hogy én hétvégén mikor érek rá talizni. Mikor írtam a vasárnapot, először azt mondta, hogy szuper... De aztán most mégse?! Csalódott vagyok. :(


Szerintetek miért járok így?


L


2017. márc. 3. 18:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*elmült 2 évben csak 2 férfi tetszett igazán
2017. márc. 3. 18:18
 2/15 anonim ***** válasza:

lehet közbe jött más, vagy mégsem akarnak tőled semmit :S

szerinted tényleg tetszettél nekik, vagy csak nem akartak bunkón visszautasítani (először)?


24F

2017. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom... Az egeszet nem en kezdeményeztem. Odajött hozzam, megsimerkedtunk, kezembe adta a telefonjat, hogy jelöljem be magam rajta. Majd masnap ram is irt. Ez volt egy hete. Azota egyszer keresett (tegnap), akkor picit beszeltunk, majd megkerdezte, hogy hetvegen van-e szabadidőm, mert szeretne látni. Irtam neki ma, hogy valószínűleg a vasarnap lesz jo, irta hogy szuper :). Aztan eltelt egy ora es most benyögte h nem tudja, raer-e.

Nem akarom, hogy szórakozzon velem. Megírtam neki, hogy döntse el. (Nyilvan nekem is jobb lenne tudni, mert akkor maskepp osztom be a hétvégém, szoval remelem, ma még megírja).

2017. márc. 3. 18:23
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is volt már ilyen egyszer, bosszúból bizonyos időközönként kiszúrtam a pasi autójának a kerekét ;)
2017. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten bejövök neki, mert akkor nem kezdeményezte volna az ismerkedést se. Utana nem nyomultam egyaltalan, szoval nem tapadtak ra. Kavartam, hogy kezdeményezzen o, hisz o a ferfi. Ha kezdeményezett, akkor viszont mindig kuldtem neki a jeleket, hogy fogadom.. Tehat rideg se voltam vele. Nem ertem, miert van ez. Beleéltem mar magam... Na mindegy. Majd ir.
2017. márc. 3. 18:25
 6/15 A kérdező kommentje:
Kivártam*
2017. márc. 3. 18:26
 7/15 anonim ***** válasza:

azért ne írd le előre, de azért ne hagyd, hogy játszadozzon...

tehát még 1 esélyt azért adj neki, lehet tényleg közbejött valami fontos...


24F

2017. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen. Így lesz! De nem fogok neki írni. Kezdeményezze ő a talit, ha egyszer ő fogja(?!) lemondani.
2017. márc. 3. 18:27
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá mi a f.ért mondja le a talikat. Mondd meg neki veled nem szórakozhat,ha akar valamit mondja meg ,ha nem akkor meg azt is. Írd meg így aztán várd a reakcióját.

Amúgy én is ilyen szituban vagyok.

2017. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Előző pasinál volt így. A mostanival egy hete ismerkedtünk meg, ahol eléggé hamar rájöttünk, hogy jól kijövünk egymással. Tegnap jött dobta be a tali ötletet. Ma meg le is mondja.
2017. márc. 3. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!