Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miskolciak! Milyen ottani vagy környéki programot találjak ki 3. randira ott vagy a környéken a barátnőmnek és nekem? Tippek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egész nap vele akarsz lenni,menjetek a fürdőbe.Ha pár órát,akkor ki a Hámori tóhoz sétálni,persze ha szereti,bírja a hideget! :)
2017. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Miskolcon laksz és azt sem tudod mit csinálj a nőddel??! Hát ne haragudj,de ez full gáz!! Szegény csajszit nem irigylem!!

Igaz bár én 1-szer voltam Miskolcon,de tudnék egy csomó programot. Nem hiába a kedvenc magyar városom.

De te kérdező a miskolciak szégyene vagy!!

2017. jan. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem itt lakik a kérdező a kiírásából ítélve! Talán csak a csajszi,Ő vidékről jönne be!


De ha így van,kérdezd meg a barátnődet mihez van kedve,mit ajánl,mit szeret,hiszen Ő jobban ismeri a várost és még nem is ismerheted annyira ha 3.randi!

2017. jan. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Menjetek el gofrizni a Fibego gofrozóba. A belvárosban van és elvitelre is kiadják tök cuki kis pohárban. Sétálás közben is megehetitek.

Vagy üljetek be a Téli fagyiba, ez Miskolc legjobb kávézója és baromi jó a kínálat. A Déryné utcában van.

Menjetek ki Tapolcára, vagy Lillafüredre. Talán most a tavon korizni is lehet. Vagy korizni menjetek, azt nemtom h a jégpálya nyitva van-e.

Vagy sétáljatok az Avason, belvárosban. Nekem a belvárosi séták a kedvenceim:)


Amúgy meg kettes hozzászóló....miért ne tehetné fel ezt a kérdést attól h miskolci?

2017. jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez érdekel engem is :)
2017. jan. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok miskolci, de a párom igen. Viszont nem akarom, hogy folyton ő találjon ki programokat.
2017. jan. 27. 10:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért tiszta szégyen lenne ,ha miskolci révén nem tudna,hova menni a kérdező,mintha nem ismerné a lakhelyét ezzel azt mutatja ki.
2017. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!