Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most már a Nőnek kell futni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már a Nőnek kell futni a férfi után? Nőnek kell kezdeményezni, randira hívnia, keresnie a számára megfelelő férfit?

Figyelt kérdés

#társkeresés #Nőnek kell kezdeményeznie a kapcsolatot
2016. dec. 25. 10:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem, de egy mosoly sokat segítene.
2016. dec. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%

Annak kell tennie, aki szeretne valamit a másiktól.

Aki erre nem képes, az nem hogy nem "Nő" nem, de még nő se. Max egy éretlen kislány.

2016. dec. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Csatlakozom az elsőhöz. Nem kell futnod a férfiak után, de azért néha egy-egy visszajelzést adhatnál, amiből megtudja az illető, hogy nem teljesen esélytelen.
2016. dec. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Még valami..., ha sejted, hogy "magasabban" vagy, akkor sokszor kevés a mosoly, le is kell hajolni.
2016. dec. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

tetszik, amit az egyes ír. azt, ha fogadod a közeledést, érdemes kifejezni. meg sok helyre menni, hogy lássanak is. számomra ennyi a kezdeményezés. mikor ennél többet tettem, mindig rosszul sült el. úgy tűnik, sok férfinál büszkeségi kérdés, és úgy gondolják, ha velük kezdeményező vagy, akkor olyan könnyen megy neked, hogy mindennap ezt csinálod bárki mással.


mindegy is, mi a magyarázat, a tapasztalataim alapján én többet nem csinálom. annak viszont szintén nincs értelme, hogy vágysz valaki után, akivel már beszélgettetek, és randiszerű hangulat van alakulóban, és csak vársz, és nem jelentkezel.


egy blogon olvastam ezt a tanácsot, és egyetértek most már:


az pont jó és elég, ha annyit teszel, amennyit a férfi. azaz egyszer elhív találkozni, akkor legközelebb simán hívhatod te. viszont ahogy a férfiaknak se, a nőknek se jó ajtóstul rontani a házba, pl.


minden előzmény vagy bensőséges beszélgetés nélkül azt mondani, hogy tetszel

ha nemet mond egy programajánlatodra, nem kell alternatívát kínálni

2016. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Ha futni kell valaki után, az rég rossz. Lehet kezdeményezni, lehet visszajelzéseket adni mert másképp vagy azt hiszi hogy frigid vagy, vagy azt hogy nem érdekled.

Ennek ellenére én mégis azt gondolom (kicsit maradi vagyok) hogy randira a férfi hívjon el elsőnek. Ha minden kötél szakad, mert a pasi kicsit tesze tosza, akkor a nő is megkérdezheti hogy van e kedve meginni valamit :) nincs ebben semmi, manapság ez természetes

De szerintem ha egy valamire való férfi érdeklődik a nő iránt, akkor nem fogja megvárni míg a hölgy hívja el randizni, másképp érezHETI úgy hogy csorbul a férfiassága, de akár növelheti is az önbizalmát. Mindenki más.

De egy biztos, nem szabad senki után futni, ráakaszkodni, erőltetni az ismerkedést ha láthatóan a másik fél nem akarja.

2016. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%

Honnan tudod, hogy a férfi számára is te vagy a megfelelő?


A férfi mégis honnan tudja, hogy bejön neked? Gondolom a jobb kezeddel vakartad meg a bal füled, ami egyértelmű jel, csak a hülye nem látja, mert egyébként mindig a másik kezeddel piszkálod...



(btw, mindig futottak a nők is, ha a férfi nem vette észre a dolgot, a történekem során millió jelzés volt, felkérette magát táncra, elkísértette magát valahova, ahova feltétlen kellett egy férfi kísérő, vagy nem véletlenül volt olyan divatos, hogy idősebb nő rokon, barátnő segített szervezni a dolgokat (aka kerítő), mert ha valami nem jön össze magától, akkor rá kell segíteni.


Csak régen egy nőnek nem esett le az ujjáról a gyűrű megkérni egy férfit, hogy kísérje el vásárolni, manapság meg ha a férfi nem gondolatolvasó, akkor megy a hiszti).

2016. dec. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Akinek megtetszik a másik fél,annak kell kezdeményeznie.

Ha egy nő kiszemel magának egy férfit,a férfi viszont nem is tud a nő létezéséről sem,akkor honnan találja ki hogy a nő szeretne valamit esetleg????

Fordítva ugyanez természetesen.

2016. dec. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Lehet!Nekem nehezen megy az ismerkedés!Már nem is töröm magam eddig se volt sikerem!Vagyunk így páran!f
2016. dec. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%
A mosolygás semmit nem jelent.Ezernyi nő reggel beállítja a vigyorát és egész nap vigyorog mint Joker mindenkire. Aztán ha egyik fószer ezt jelnek veszi, azt kivégzi..
2016. dec. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!