Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik minden előnyös tulajdonságuk (külső, belső) ellenére sikertelenek a másik nemnél? És olyanok, akik mindenben hátrányosak, mégis zabálja őket az ellenkező nem?

Figyelt kérdés
Nők, férfiak válaszait is várom, amik rávilágíthatnak, hogy a csupa előnyös jellemző(szép arcú, jóképű, magas, izmos, jó alakú, stb.) sem garantál feltétlenül sikert, ill. a hátrányos tulajdonságok(alacsony, kövér, csúnya, humortalan, stb.) ellenére mégis az Adoniszok és a bombázók képébe röhögve lehet ismerkedni és a babérokat learatni. Ki van ilyen helyzetben?

2017. márc. 5. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jól nézek ki elméletileg még sincs semmi sikerem. Nem is lesz soha az életben.

Jobb lenne ha vége lenne már mindennek és nem kellene semmin sem agyalni.

2017. márc. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem iszonyat ronda az arcom, egy esetlen, vékony szar vagyok, és még olyan a nézésem is mint valami elmebetegnek. Se baráti köröm, barátaim, és szart se értem el az életben. Még is tetszek egy néhány pasinak, meg is szoktak bámulni, de nem tudom fel fogni hogy miért. Talán mert ronda vagyok.
2017. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 Ti nők sosem tudjátok reálisan látni magatokat, mindig felnagyítotok néhány apró-cseprő kis hibá(cská)t, és elefántot csináltok belőle. Sokszor torz önképpel rendelkeztek. Bármilyen fura is lehet neked, de én azt is el tudom képzelni, hogy egy bombázó vagy. Találkoztam már ilyennel, olyan gyönyörű volt, hogy le voltam dermedve a közelében, a többi pasi is imádta, mégis folyton magát ostorozta. Sokszor tényleg nagyon furák tudtok lenni:)
2017. márc. 5. 23:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy ilyen embert sem ismerek.
2017. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, én tényleg ronda vagyok. Akinek bejön a vékonyság annak az alakom még ok, de az arcom csak műtéttel menthető. :/ 2 kg. smink se segít. Koreába elég fejlett a plasztikai sebészet, rajta van a bakancslistámon. Csak csóró vagyok.
2017. márc. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon minimális, mondhatni elhanyagolható az általad említett eset kérdező. Nőknél még csak-csak akad, mert vannak igénytelen férfiak, akiknek elég egy lyuk, és még a jetinek is betennék, de férfiban alig akad ilyen kivétel.


Üdv, egy ronda és sikertelen férfi

2017. márc. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ronda és sikertelen férfi, írjál...
2017. márc. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ugyan nem rólam van szó, de ismerősi körömben mindkettőre van példa.

Egyik jó barátom alacsony, köpcös, nem is igazán helyes, de nagyon sok csinos barátnője volt már, most is van neki egy. Sose volt gondja a csajozással, igazi nagydumás, jó a kisugárzása. Ezzel szemben párom iszonyatosan helyes, sportos, annyi a negatívuma, hogy alacsonynak mondható (170 cm), és nem igazán kapkodtak utána a nők, nem túl ügyes az ismerkedésben. Ez persze nekem szerencse, mert a kezdeti kínos beszélgetések ellenére igazi társra találtam benne, aki ráadásul külsőre is nagyon vonz. De előttem elég szenvedős volt számára ez a téma.

2017. márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7:


Mi okból tenném?

2017. márc. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ÉN is ronda vagyok

23/F

2017. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!