Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 feletti szingli nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti szingli nők, akik fiatalabb korotokban nagyon válogatósak voltatok pasik terén, manapság észreveszitek magatokon, hogy már egyre kevésbé?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy ha elkezd ketyegni a biológiai óra és pasi sincs a láthatáron, akkor a nők már sokkal inkább hajlamosak megalkudni és kompromisszumot kötni egy nem feltétlenül álompasi mellett, mert keresik a potenciális férjet, ill. gyermekeik apját.


Van köztetek olyan, aki azt érzi, hogy az akkori elvárásainak nagy részét ma már hajlandó lenne sutba dobni, és pusztán egy "normális" pasival is beérné mostanra?


Természetesen nem csak 30 felettiek válaszait várom - olyanokét főleg, akiknél már napirenden lenne a családalapítás, házasság, de még nem találták meg erre a megfelelő partnert. Akik pl. tizenévesen az álompasit várták, ma viszont, némileg érettebb fejjel már egy tisztességes, rendes pasi is megtenné.



2017. márc. 6. 09:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Bár én még "csak" 27 vagyok, de nálam pont fordítva alakult a dolog. Nagyobbak az elvárásaim a férfiak felé, mert nem szeretnék többet csalódni. Eddig csak olyan pasikkal jöttem össze, akiket valamennyire vonzónak találtam, ezen kívül még pár alapelvárásom volt (pl. ne legyen síkhülye, tudjuk jól érezni magunkat együtt). Most már sokkal többet várok el egy kapcsolattól, mert nem szeretnék már csalódni és szakítgatni. De kérdező, ha arra gondolsz, hogy "lejjebb adnánk-e az igényeinket", én továbbra sem tudnék olyan férfival összejönni akihez nem vonzódom. Inkább nem szülök, minthogy olyan férfi legyen a gyerekem apja, akire nem tudok férfiként tekinteni. Annak előbb-utóbb válás lenne a vége.
2017. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%

múltkor pont beszélgettünk az angol tanárommal (35 feletti), hogy fiatalabbként más szempontok alapján választott párt. A férje pl. már nem felelne meg a fiatalkori ideáljának, de ahhoz kellett neki pár férfi, hogy rájöjjön, mi nem működőképes.


Szóval kell ahhoz bizonyos tapasztalat, hogy az ember észrevegye mondjuk nem elég a szépség. A férjével pont azért elégedett és pont azért boldog vele, mert előtte volt pár kudarca, amikor naiv volt, és úgy gondolta pár szempont elég. Mire a férjével megismerkedett, már tudta mit akar egy férfitől igazán, és pont ezért működik a kapcsolatuk és ezért becsülik meg egymást.

2017. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
A környezetemben a 30 feletti nők 20-on éves izmos,szépfiúkkal szórakoznak és xarnak a "rendes pasikra", de nyomjad csak tovább az elméletedet,ha attól megnyugszol.
2017. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Persze, mamár a fogatlan kéményseprőt is magamra húzom ha becsenget, régen meg csak a csillirádos alfahímek érhettek a kisujjamhoz.
2017. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*csilliárdos
2017. márc. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj, ne álmodozz ilyen undorító gondolkodással, hogy valaha is lesz jó nőd. És nem a küldőd miatt, hanem a sértő, idióta kicsinyes felfogásod az, ami taszítja a nőket. Nekem így neten át is átjött ez a rettenetesen rossz kisugárzásod, szóba se állnék veled. Szerintem te örülj, ha akármilyen nőt megkaphatsz, és becsüld meg nagyon.
2017. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Nálam az a magasabb elvárás, hogy normális pasit találjak, aki nem csak szexkapcsolatot akar, akinek jó az önértékelése, humora, hasonló az értékrendje mint az enyém,nincs párkapcsolata stb. Ezzel úgy néz ki magasra tettem a mércét, de ebből nem engedek, ezeket ma is levárom.
2017. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az #1-es, a #2-es válasz remek, de a legjobban a #7-es tetszett. Azért ha egy nő már azt hallja folyton, hogy "tik-tak", és párkereső státuszban van, akkor nyilván már hajlandó lejjebb adni az igényeiből, mert sürgeti az idő. Nem arról van szó, hogy az alkoholista, 150 kilós, fogatlan Józsi is megteszi, de már nem kell, hogy egy Adonisz legyen, amit azért tinédzserkorban sok lány elvár, valljuk be. Persze emellett a belső terén támasztott igények jogosan megmaradnak a potenciális pár felé, csak külső terén engedékenyebbek lesztek picit.
2017. márc. 6. 10:52
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem leszek engedékenyebb a külső terén sem :D Persze, 13 évesen nekem is a jóképű énekesek és színészek voltak az etalon, de szerintem ezt nem 30 éves korára növi ki valaki. Amikor elkezdtem pasizni, soha nem azt néztem hogy mennyire áll közel az ideálomhoz külsőre, csak valami megfogott benne és ennyi már elég volt. Volt nagyon jóképű, de ronda barátom is. Egyébként az, hogy valaki ronda nem feltétlenül jelenti, hogy egy kapcsolatban majd jobban megbecsül és normálisabb lesz. Ahogy egy jóképű pasi is lehet odaadó, korrekt stb.

Szerintem az álompasit addig várja egy lány/nő, amíg nem volt kapcsolata, mert így nincs viszonyítási alapja.

2017. márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Ha megérem a 80-at, akkor is a helyes pasik fognak tetszeni. Ha nem kapom meg azt, aki tetszik, nem adom lejjebb.


Elfelejted, hogy a nők nem élik meg katasztrófaként az egyedüllétet.


Gyereket soha nem akartam, pont ezért is nehéz, mert majdnem minden pasi akar.

2017. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!