Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik már elmúltak 25 évesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már elmúltak 25 évesek és még sosem volt kapcsolatuk, a szüleik, rokonaik mit szólnak ehhez?

Figyelt kérdés

Persze, ennyi idősen már lehet, hogy nem a szüleiddel élsz, de nyilván találkoztok, beszéltek, stb. Hogy emésztik meg, hogy a fiuk/lányuk "remeteként" él és ez lehet, hogy így is marad?

Azért nógatnak még titeket vagy már ők is beletörődtek, hogy a gyerekük egyedül tengődik és jó eséllyel már nem lesz unoka?(Persze ez utóbbi nyilván nem igaz, mert egy szerető szülő mindig a legjobbat akarja a gyerekének, és ebbe sosem törődik bele.)

Tehát? Szülői, esetleg rokoni, nagyszülői oldalról milyen reakciókat tapasztaltok? Nők, férfiak is írhatnak.



2017. márc. 6. 10:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsére nekem nem szólnak bele az ilyen jellegű dolgaimba.
2017. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Az egyik családtagom nem keres kapcsolatot mert nem akar. Csak azt halja hogy csalódnak és ez elijeszti.én csak anyit mondtam neki hogy amég meg sem próbálja, nem tudhatja ogy milyen, és hogy vannak olyanok akik megfelelnének neki. Persze a szüleitől azt kapja hogy márpedig kellene neki valaki mert kell az unoka..stb ne legyen egyedűl. Nem törődnek bele. Én egyszer adtam tanácsot neki, ha megfogadja ha nem én nem fogom szekálni vele mert az ő döntése.
2017. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Persze, nem fognak tudni helyetted becsajozni/bepasizni, de normális, hogy szülőként, közeli rokonként a szívükön viselik a sorsodat. Bárhogy is alakuljon, mindig a "gyerekük" maradsz.
2017. márc. 6. 10:56
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Cseszegettek vele sok évig,de meguntam egyszer,és elmondtam nekik,hogy mi a helyzet.

Azóta békén hagynak vele nagyjából,néha még rákérdeznek,de már nem is reagálok rá.

2017. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Lazy Lover ***** válasza:
4%
egy ideig csesztettek de elmeséltem milyen felszínesek a mai nők meg anyagiasak aztán már nem szólnak semmit se
2017. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Nem bántottak soha. Szerintem ha depressziós lettem volna miatta, Anyukám próbált volna segíteni.

Unoka dolog nem érdekelte.


Nem kellett beletörődnie semmibe. Én így látom jónak az életem.

29/N

2017. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Apámmal nem tartottam a kapcsolatot. Anyámat nem zavarja. Soha nem szólt, nem kritizált, az unoka témát se hozta fel egyszer se.

Távoli rokonok, akikkel 5-10 évente egyszer találkozok szoktak beszólogatni. De nekik lesz_rom a véleményüket.

2017. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a családom nincsen, ezért ők nem csesztetnek miatta, viszont munkahelyen célozgatnak, hogy nem pálya, hogy egyedül vagyok 30 évesen. Egyet értek velük, de csqk tessék lássék alapon nem jönnék össze senkivel.

30/f

2017. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Bár én 25 alatt voltam, szóval nem teljesen stimmel, de a szitu az igen. :)

Nekem anyám 20 éves korom felett (szerintem előtte is, csak akkor annyira nem mondta még ki) meg volt róla győződve, hogy én tutira leszbi vagyok, mikor barátnőkkel költöztem közösen albérletbe, akkor aztán végképp. Nem lehetett ebből a hitéből őt kirángatni, még akkor sem, mikor végül 24 körül bepasiztam.

Most - lassan 27 évesen - már van végül tartós kapcsolatom, de páromról meg inkább úgy vélekedik anyám, hogy bár ne lenne. Sosem fogom megérteni. :D

2017. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Én nő vagyok, 24 éves. Hál istennek nálam ebből még nincs gond (lekopogom), anyám néha szóba hozza a pasikat, de ennyi. Igazából nem is tudom,mi a sértőbb: ha ezzel cs...getnek, vagy ha annyira evidensnek veszik, hogy nem is cs...nek vele. Nálam nem a külsőmmel van baj, hanem elég problémás gyerek voltam (pszichiátriai értelemben is). Én eddig egyszer kerültem olyan helyzetbe, hogy ezzel valaki bántott. Ő se bántani akart, csak lekezelően beszélt erről, valahogy nem esett jól. de ő nem rokon volt. Hál istennek eddig megúsztam az ilyesmit. Érdekes, a szüleim nem hiszik, hogy nem lesz unokájuk, szokták bizakodva emlegetni a jövőt, egyébként meg a szüleim már nagyszülők, mert nem vagyok egyke.
2017. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!