Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találnak párt maguknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találnak párt maguknak azok az egyedülálló férfiak vagy nők, akik jó munkahelyet kapnak külföldön vidéken?

Figyelt kérdés

Pl. mérnök egy gyárban xy német faluban, ápolónő egy kórházban, amely szintén valahol vidéken van.

Tudom, hogy Nyugat EU-ban jobb az infrastruktúra falun, mint máshol, viszont akkor is nehezebb találni ismerkedési lehetőségeket.

Ti ezt hogyan láttátok és tapasztaltátok?



2017. márc. 8. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Hát a nők helyzete odakinn teljesen más, mint a férfiaké. A helyi férfiak szinte leronhanják a k-európai nőket, a férfiaknak viszont esélyük sincs a helyi nőknél.
2017. márc. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

1esnek jó a meglátása. Én is kint dolgozom.

Egyébként pedig lehet azért kint is ismerkedni. De aki kint jön össze a párjával az ritka. Jellemzően együtt jönnek ki, vagy otthon ismerkednek meg és aztán kijön a csaj a párjához ide.

2017. márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, ugyanúgy, mint itthon.
2017. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg jól írta az egyik hozzászóló. Svédországban élek, egészségügyben dolgozok. A férfi kollégáim tenyerükön hordoznak- lehet ez azért van, mert kelet-európai vagyok.
2017. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!