Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az átlagos/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az átlagos/csúnya nők is a tipikus álompasira várnak?

Figyelt kérdés
Én férfiként tisztában vagyok vele, hogy nincsenek rendkívüli adottságaim a külsőmet illetően, ennek megfelelően is keresek párt (na meg azért, mert a nagyon szexi nők túlnyomórészt üresek belül). A nők az én "kategóriámban" viszont egyáltalán nem így állnak a dolgohoz, hanem pont úgy, ahogyan a külsőleg őket magasan túlteljesítő társaik...hát magányosak is mint a sz.r. Miért van az, hogy valakiben annyi önkritika nincs, hogy belássa, már csak evolúciós alapon is az álompasi tényleg csak álom maradhat számára? (másrészt nem is biztos, hogy jobban jár) 26/f
2017. márc. 8. 13:05
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
24%

#10


Ez így kicsit rizikós, mert mi van azzal aki


1.Mindenkit taszít

2.Azt a 2-3 embert meg akit nem, az pedig őt taszítja?


Az így járt?


Hát NEM. Mindig van előre, kell, hogy legyen haladási útvonal.

2017. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
84%

#11, pont ez a lényeg.


NINCS OLYAN, hogy valaki mindenkit taszít! És olyan sincs, hogy akinek tetszik, az neki nem fog tetszeni, és így járt.


Annyi a dolog, hogy vannak emberek, akik nem feltélen a mai szépségideálnak felelnek meg, ezért nehezebben találnak párt. Pont. És éppen ezért nem lehet elvárni egyetlen nőtől sem, hogy ne olyan férfit keressenek maguknak, aki tetszik nekik, hanem érjék be valaki olyannal, aki kedves, de amúgy nem jön be nekik egyáltalán.


Most pl a lakótársam pasija... akárkit megkérdezett, SENKINEK sem tetszik a párja. Szerintem se néz ki jól egyáltalán. Neki viszont igen, és imádja, évek óta együtt vannak. Szóval akkor döntsd el: ez a csaj csak megalkudott, mert neki jobb nem jut? Vagy SZÁMÁRA helyes a srác, tetszik neki, és a belső értékei is megfogták, ezért van vele? Elárulom: az utóbbi.

2017. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
50%
Én átlagos lány vagyok és álom pasim van. Ezek szerint már nem csak álmodozik, ha vki jófej akkor tök mindegy hogy néz ki
2017. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
60%
Többször volt már ez a kérdés és remek válaszok is születtek.
2017. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
13: vagy nem álompasi a pasid, csak szerinted, vagy te nem vagy átlagos nő.
2017. márc. 8. 14:20
 16/42 anonim ***** válasza:
77%
Látod, embereket meghazudtolni undorító dolog, már veszítettél a belsődből.
2017. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
81%

Jah, neked az a bajod, hogy a "tipikus álompasi" minden férfi rajtad kívül. :D

Azt lesz*rod, hogy minden nő a SZÁMÁRA álompasival szeretne lenni.

2017. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Átlagos nőként az átlagos pasik jönnek be, már ami a külsőt illeti. A belső viszont nagyon fontos nekem, én sem vagyok átlagos belső értékekkel rendelkező, és ezt a társamtól is elvárom. És hogy ez hogyan derül ki? Ha lelkesen el tudunk beszélgetni hosszasan, és közben megnyilvánul a gondolkodás módja, humora, intelligenciája....kevés pasi jön be belsőre. Összesen vagy 2-3 ilyennel találkoztam, az egyikhez hozzá is mentem, bár már elváltunk, de a válásunk sem volt átlagos és a mai napig jó barátok vagyunk. Szóval a külső szemlélő szerint piszokul válogatós vagyok, naná! De nem arra válogatok ami bennem nincs meg. :-)
2017. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
6%

Azért várnak arra, mert megtehetik. Egy pasinak nem gond, akár óránként más nőt megdugni, így az álompasik az átlagos, nőket is megdugják (1-2x persze semmi több), így elhiszik, hogy nekik jár.

Na meg ha jól rémlik egy statisztika, minden 4. nő elhízott... szóval kevés átlagos nőre jut sok pasi.

2017. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
12%

Mert megtehetik és így szocializálódtak.

Ha megnézed, a lányokat ovis koruk óta körülrajongják, míg a férfiakat nem. Később, ez egyre erősebben jelen lesz. Amikor beindulnak a hormonok, nő a rajongás. Amikor huszonévesen kell egy társ, nő a rajongás. És egy átlagos csaj gyakorlatilag úgy válogat a pasik között, ahogy akar. Mert van miből.

Továbbá, a nőkre nagyobb hatással van a média. Ha elolvasnak egy könyvet, belehabarodnak a karakterbe. A férfiak nem. Ha rákattannak egy zenekarra, belehabarodnak az énekesekbe. A férfiak nem. Ha megnézik a szosöl médiában látható dolgokat, akkor rákattan az agyuk, hogy nekik az kell. A férfiak nem ilyenek.


Megjegyzés: Az átlagos álszent, képmutató, önámító és önfényező gyk-s női szinten meg lassan túlléphetnénk. Valamiért itt minden 2. csaj szereti azt részletezni, hogy ő mennyire szereti az átlagos pasikat, nincsenek nagy elvárásai, a belső értékek számítanak és hasonló marhaságok. Közben sorban panaszkodnak a srácok, hogyha valakivel akárcsak beszélgetnek is, képcsere utána lekopnak ezek a felhasználók.

Ezt a túltolt "belső értékek" témát is hanyagolni kéne már. A kutyát nem érdeklik a másik belső értékei, ha nem fogja meg az illető a megjelenéssel a másik felett. Az általam ismert legkorrektebb emberek több, mint a fele szűz. Az általam ismert tahó és megbízhatatlan emberek között meg alig látok ilyet.

2017. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!