Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják minden nő, még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják minden nő, még a legrondább is lazán talált párt magának manapság. Akkor én miért nem?

Figyelt kérdés
Kezdeném azzal hogy tisztában vagyok az "adottságaimmal",és nem szeretnék az égbe mászni létra nélkül.Igencsak debella alkat vagyok,174 cm és 105 kg.Nem takarózom olyan dumákkal hogy jaj rossz az anyagcserém,biztos valami betegségem van,stb. stb.,nem,ez az én hibám,mert sokat zabáltam.Belátom,elismerem,a változás útján vagyok.121 kilóról indultam,most tartok -16 kilónál.Nagyon büszke vagyok magamra ilyen szempontból,hogy végre nem adtam fel 3 nap után,ahogy szoktam,de nem képzelem magam soványnak már most.Kövér vagyok,nagyon is,tisztában vagyok vele.Az arcom szerintem elviselhető,vannak nálam csúnyább és szebb lányok is.Az öltözködésem szerintem okés,nem hordok direkt feszülős ruhákat,hogy bugyogjon a háj.Belsőre az embernek nehéz önmagát jellemezni,de külső vélemények alapján kedves vagyok,nyitott,barátkozós,jó a humorom.Szeretek nevetni,jókat beszélgetni.Az utolsó kapcsolatom 2 éve ért véget,azóta egyedül vagyok.Nem keresem görcsösen a leendő párom,de azért már elég rossz így egyedül.Külsőre nincs semmilyen elvárásom a fiúkkal szemben,lehet alacsony,magas,kövér,sovány,nem lényeg.Arcra sem egy Zac Efron az alapkövetelmény.Nem érdekel hogy az illető otthon,vagy egyedül lakik,van e kocsija és ha igen milyen,vagy tud e egyáltalán vezetni.Nem lényeg mit tanul/dolgozik,nem érdekelnek az anyagi körülményei.Nem várom el hogy bármire meghívjon,vagy ilyesmi.Nekem az a fontos egy fiúban hogy nagyjából stimmeljenek az érdeklődési köreink (pl: én nagyon imádom a focit,minden nap szinte nézek meccseket,a szombat esték nálam kötelezően meccsnézéssel telnek,és jó lenne ha ez nem zavarná a párom,esetleg ő is érdeklődne a foci iránt.Vagy: imádom az állatokat,van is háziállatom,tehát az nem túl nyerő ha allergiás az állatszőrre az illető.),és jó legyen a humora.Tehát engem kizárólag a személyisége érdekel egy fiúnak.És mégsem jön össze hogy találjak magamnak valakit.Eljárni szórakozni mostanában nem szoktam,amíg eljártam is csak alkalmi kapcsolatra lett volna lehetőségem,tehát ez a 'Jössz táncolni?' 'Igen.' 'És dugni?' kategória,ami nem az én asztalom.Netes társkeresőn is próbálkoztam egy ideig,de az sem jött be.Volt onnan 2 randim,de az egyik végül kijelentette hogy csak ki akarná próbálni a szexet egy kövér csajjal,a másiknak meg mint kiderült nem nagyon fekszik ez a monogámia téma.Szóval nem nagyon volt szerencsém és inkább hagytam a francba.Hol vagy hogyan próbáljak társat találni?A legjobb barátnőm szerint még fogyjak legalább 30 kilót mielőtt próbálkoznék,mert a rendes pasik is csak a csinos lányokkal állnak szóba.Mondjuk szerintem ez nettó hülyeség,ő csinos,mégsem talál párt magának.Bocsi ha hosszú lett.
2017. márc. 9. 12:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%

a szöveged legeleje rávilágít a problémára...

igénytelenül elhíztál! nem betegség meg bármi, hanem igénytelenség...

gondolj bele, elég kevés fogad el egy ennyire igénytelen embert, ahogy a pár jellemzéséről is szól...ott is igénytelen vagy...

szóval a fogyáson felül a belsődön is változtatnod kell!


24F

2017. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fogyj meg egy kicsit, sokkal tobb srac kozul valogathatnal, nem erne meg most osszejonni valakivel aki csak felig-meddig felel meg neked, aztan kesobb szembesulni vele, hogy vekonyabban sokkal jobb (belso es kulso teren is) pasik nyitnanak feled mint a parod. Attol meg, hogy egy ferfinak szamit a kulso is, nem lesz belsore rosszabb ember, van par sracismerosom akik nem jonnenek ossze kover lannyal de egyebkent full normalisak es ertelmesek es normalisan neznek ki.

Nem hiszem, hogy annyira surgos lenne a partalalas, hogy ne tudnal meg nehany honapot varni vele es addig is csak magaddal foglalkozni.

2017. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Találni talál, csak kérdés, hogy mire?

Nekem a fő bajom a netes társkereséssel mindig az volt, hogy messze voltak a lányok tőlem.

Más is sokat eszik, aztán nem hízik. Ez tényleg anyagcsere probléma. Vagy pajzsmirigy.

Nem minden hapsinak a külső a fontos, illetve egy telt nő is lehet szép, egyénfüggő.

2017. márc. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Az őszinteséged már jópont :)
2017. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Le a kalappal, hogy ilyen őszintén és tisztán leírod magad. Nem élsz álomvilágban és tisztában vagy önmagaddal :) elolvasni is nagyon jó volt az írásod. Szerintem ne a fogyással akard elérni, hogy kapcsolatod legyen, ne ezért fogyj le ha lefogysz :) jönni fog az a férfi akit te akarsz, akkor és ott mikor nem is számítasz rá :) lehet nem segítettem ezzel de azért sok szerencsét kívánok :3
2017. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hény éves vagy amúgy? És ne haragudj, tényleg nem bántani akarlak, de a férfiak többsége nem modell alkatú lányokat/nőket keresnek, de az elhízás és a van rajta egy kis felesleg között van különbség. Az nagyon jó, hogy ezt te is beismered magadnak, és teszel ellene és nem kell túlzásokba esni, ne akarj nádszál vékony lenni, inkább csak természetes, akin ha van egy kis "hurka", az nem baj....Próbálj még 10-15kg-ot leadni, kitartást és sok sikert kívánok Neked! 44F
2017. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, valóban ne másért fogyj, hanem magadért elsősorban!
2017. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Mert a "jössz dugni" szintű közeledést is kapcsolatnak veszik.

Társkeresőn a levelek háromnegyede emiatt ment nálam a kukába, a maradék meg a görcsös "úristen legyen már csajom" típusú pasik adják ki.

Alig 1-2 normális levél jött össze egy héten (amihez kulturált képek és adatlap is tartozott)

2017. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Kedves" első!Igen tudom hogy elhíztam,írtam is hogy tisztában vagyok vele,hogy ez az én hibám.Semmi másban nem vagyok igénytelen,nem szeretem ha ezt mondják rám.A munkámban,a tanulásban,a baráti kapcsolataimban,egyszóval mindenben igenis odateszem magam és a maximumot nyújtom.Nem vagyok soha koszos/büdös,tiszták a ruháim,a körmeim,a hajam,minden.Az hogy egyszerűen ráfüggtem a gyors kajákra és elhíztam,az nem igényesség kérdése hanem hanem egy nagyon nagy hiba.Nagyon nehéz volt életmódot váltani.Amikor az ember minden nap mekis kaján/pizzán/gyroson él,nehéz átváltani a (számomra) kevésbé finom,de egészséges ételekre.Nehéz elkezdeni mozogni,főleg hogy egy ekkora testet megmozdítani,nem kis munka.Az elején gondolj csak bele,egy 120 kilós nuku izom testet kellett mozgásra bírnom bármennyire is fájt,és rossz volt.Most már persze könnyebb hogy hozzászoktam,és egy kicsit már fogytam is de akkor is..Szerintem már bocs de bunkóság így ismeretlenül azt írni rám hogy igénytelen lennék,főleg belsőleg.


Második,köszi,lehet igazad van :) A fogyással,most hogy végre igazán rászántam magam nem tervezek leállni.Köszi a biztatást!


Harmadik,sajnos ez velem is megesett,lett volna egy nagyon kedves srác,akivel még tudtam volna randizni,csak több mint 200 km-re lakik tőlem :( A pajzsmirigyemmel elvileg nincs gond,azt vizsgálták anno,szóval nem tartom valószínűnek hogy beteg lennék.Aki sokat eszik és mégsem hízik,az szerencsés,én kevésbé :)


Köszi négyes :)


22 éves vagyok,nem bántottál meg,abszolút igazad van.Nem is igazán vékony,csak egészséges,normál alkatú szeretnék lenni.Nagyon szépen köszönöm neked is a biztatást :)


8-as,igen,én is hasonlókat tapasztaltam sajnos :(

2017. márc. 9. 13:48
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
100 kg feletti nő már extrémen elhízott. Ha leadsz még kb 20 kg-ot, utána sem leszel vékony ,de egyből sokkal nagyobb merítésből válogathatsz,mert sokan szeretik a "lehet rajta mit fogni" típust. De kevés fiú szereti a nálánál nehezebb barátnőt,mert egyszerűen 'ciki' vele mutatkozni.A leírás szerint mással nincs gond, rendes lánynak tűnsz.
2017. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!