Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúknak, vagy a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak, vagy a lányoknak nehezebb párt találni?

Figyelt kérdés

Melyik nemnek nagyobb az esélye, hogy egyedül kell leélnie az életét?

Mert ha egy lány szép, és ad magára akkor tuti hogy lesz barátja, még válogathat is a fiúk közül.

De ha egy lány nem szép akkor inkább a fiún múlik, hogy kell e neki az a lány.


Nektek mi erről a véleményetek?


2017. márc. 4. 14:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
38%

aki tesz érte, hogy legyen párja az fog is találni valakit...persze ha nincs égbekiáltó igénye...


24F

2017. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem erre a kérdésre elég egyértelmû a válasz...
2017. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanolyan nehéz. Minden érv, amit fel lehetne hozni, erre utal.

Bár a nagyon inrtovertált lányoknak szerintem nehezebb, mert az ilyen fiúknál még szexi is tud lenni a csöndességük. De a lányokat meg nem veszik észre. Ezt én eddig így láttam, tapasztaltam.

2017. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Az ötvenmillió forintos kérdés...


Szerintem lottóznom kéne. :D

2017. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
40%

am ha belegondolsz a fiúknak egyszerűbb, mert sok srác csak megjátssza, hogy ő komolyat akar, azt lelép a francba...

szóval a lányoknak ilyen okból nehezebb párt találni...

2017. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
41%
Egyértelműen a fiúknak.
2017. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem fiúknak megszerezni, lányoknak megtartani nehezebb a párjukat.
2017. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Nőként azt gondolom hogy a fiúknak. Mert egy nőnek -mégha nem is olyan szép- mindig akad "udvarló", vagyis válogathatnak, miközben a fiúkat aligha rajongja körbe több nő is, főleg ha nem olyan szépek, vagy visszahúzódóbbak, és szintre észre se venni őket
2017. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Fiúknak, egyértelmű. Tenni, tenni, tenni kell, egyik elutasítás a másik után amíg bele nem fárad az ember. Lányokat meg alig látok, hogy egyedülálló lenne 2-3 hónapnál tovább.
2017. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
53%
Nem minden nőnek van udvarlója. Az, hogy valaki unja a kezét, és a zsírdisznó Mancika is megteszi, nem számít.
2017. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!