Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hallottatok már olyanról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hallottatok már olyanról, hogy egy félénk, visszahúzódó pasinak párja lett volna?

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 17:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem lett párom de én ezt a külsőmnek köszönhettem mert igensak helyes az arcom. Engem szedtek fel igazából :D Mondjuk az elb@zott önbizalmam meg a szüleimnek köszönhettem, amúgy semmi okom nem lett volna már rá akkor sem. Mostmár normális vagyok de én aztán tényleg vállalhatatlanul félénk voltam. Pár év intenzív szenvedés és tyúklépésekben haladás kellett hozzá de nem lehetetlen helyrejönni csak mondom. Szóval létezik ilyen!
2017. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%
Hogyne,egy kellemes hangú,intelligens,jóképű pasi ráadásul.
2017. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, de nem valami gyakori, és nagyon nehezen jut el oda.
2017. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
20%

Nem, az egész bolygón az összes visszahúzódó, félénk pasi magányos.


Omg!

2017. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14

Ezt vehetem igennek?

2017. márc. 9. 20:35
 16/16 anonim ***** válasza:
68%

Hát, az én párom elég csendes, felénk. Nincsenek barátai, soha nem is voltak, gyerekkorában mindig őt piszkálták.

Gyakran megbámulják az utcán, mert annak ellenére, hogy magas, képtelen hízni, és nagyon durván vékony, az arca pedig tele van hegekkel.


De én imádom őt, mert nagyszerű ember, nem próbál kitűnni a tömegből, mindig magát adja, őszinte, ragaszkodó, romantikus. :)

2017. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!