Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magam fajta csendes, visszahúzódó fiú, hogyan tudna ismerkedni internet nélkül?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy.
2017. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hol élsz?

Mi érdekel?

Keress az érdeklődési körödnek megfelelő klubokat, tanfolyamot, társaságot és járj oda.

2017. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Hogy akarsz ismerkedni, ha nem tudod kinyitni a szád?? :/ Változz meg. N
2017. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

@3

Nem szoktam ingerülten válaszolni, de hűűűűű, ezzel a végtelenségig fel lehet nyomni az agyvizemet. Egyik percben az van, hogy "add magadat, ne változz senki miatt!", a másikban meg már az, hogy "hát azért mégiscsak változz meg, mert nekem nem tetszik ez a fajta viselkedés". Nem, kérlek szépen ez ROHADTUL de nem így működik. Még nagyon régen tettem is fel egy kérdést ezzel kapcsolatban, ott az volt a válasz, hogy ha így jól érzi magát az ember, akkor ne változzon meg. Feltehetően a kérdező kolléga úr is jól érzi magát így, csak mivel az extrovertáltság meg a kocsmázás a divat, így nincs előnyhelyzetben. Én sem mondom minden társasági embernek, hogy változzon meg, pedig én aztán gyűlölöm az extrovertált személyiséget.


****


Nos én dettó ugyanilyen vagyok. Ha van kedvenc szabadidős tevékenységed, amit nem csak a férfiak űznek, akkor ott nézelődhetsz, vagy marad a társkereső. Mindenképpen az internetet javaslom.

2017. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A szobájában filmet nézve, internet nélkül, még senki nem repült be az ablakán nő vagy pasi.

Tenni is kéne valamit.

2017. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A #3 nem úgy értette szerintem, hogy alapvetően változzon meg, de ha valaki nem mer beszélni másokkal, akkor hogyan akar ismerkedni?
2017. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Manj le a jégre, nem fontos korizni ha nem tudsz, ott is vannak bigék, hátha horogra akadnak, próbálj szóbaelegyni velük, vagy ilyen beülős helyeken, pizzéria, meki.
2017. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vagy elkezdesz tàrsasàgba jàrni, esetleg a hobbid àltal ismerkedhetsz, vagy nem zàrsz ki egy remek lehetőséget a tàrskeresésre ès interneten próbàlkozol.


Ha csak ülsz a seggeden, nem fog a szàdba repülni a nagy szerelem. Tenni is kéne érte. Az internetes tàrskeresőt ajànlom, én is így talàltam rà az igazira. Hàzassàg lett belőle, szóval nem a levegőbe beszélek, tapasztalat, csak tenni kell érte. Ezen kívül sok ismerősömnek így lett pàrja, férje, felesége.


Vagy úgy érzed abban a luxus helyzetben vagy, hogy csettintesz, és lesz valakid? Nem úgy tűnik..

2017. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2017. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!