Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak értelmes társkeresőolda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak értelmes társkeresőoldalak?

Figyelt kérdés

Persze ingyenes. Nyilván a fizetősön egy nő sincs. Emlékszem anno pár éve a csapból is az folyt, hogy nem létezik normális társkereső oldal.

Most mi a helyzet? A tinderről pamkutyaék paródiájában hallottam, az használható oldal?

Amúgy 22/F vagyok, ugyanitt várom a lányokat :)


2017. márc. 9. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normàlis tàrskereső van csak az emberek nem azok akik rajtuk vannak..
2017. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most sincs, mivel az emberek nem változnak.
2017. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok körébe a tinder a legeltjedtebb bár eredetileg, szexkapcsolatra van kitalálva, de sokan használják társkeresőnek.
2017. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Taushi ***** válasza:
100%

Attól függ mik az igényeid. Értelmes társkeresők vannak, de olyan ahol normális kapcsolatra vágyó, kommunikálni képes, nem pláza cica, nem instagram kiállítás képekkel rendelkező lányok tömege lenne, olyan nincs. :)

Az elmúlt félévben bár tudom nem sok, de legalább 10 lánnyal ismerkedtem több társkeresőről összesen, akivel azért a sziánál többet beszéltünk :D, de azt kell tapasztaljam, hogy a normális lányok nem regisztrálnak fel. (nyilván miért is tennék..) Elég nagy általánosítás, és biztosan vannak kivételek, de jellemzően vagy a jócskán elhízottak, vagy a "nem túl helyes" lányok vannak fenn, vagy akik ego boostnak használják, vagy akiknek teljesíthetetlen igényeik vannak(190 magas, sportos, izmos, okos, vicces, magabiztos, 3 diplomás, kocsi, lakás, stb. ott virít a kit keres oszlopban) és azért nem találnak párt a való életben. Vannak akik a sok levél miatt csak egyszavas válaszokkal kommunikálnak még egy többszörösen kifejtendő kérdésre is, meg vannak akik 2 naponta néznek rá a társkeresőre/emailre/fb-ra.

Oh meg persze kamuregek.

Viszont lehet, hogy társra találsz, de nagyon kicsi rá az esély.

Épp ezért tényleg csak annyira érdemes foglalkozni dologgal, amennyit neked megér. Plusz egy lehetőség, ennyi, nem több.

Azt is érdemes szem előtt tartani, hogy a tényleg ideális, normális, kedves, nem tudom melyik az ideális jelző, lányok nem sokáig vannak fennt. Vagy 2-3 héten belül találnak valakit, vagy az agyukra megy a sok levél, meg bunkó pasasok.

Akinek nem inge, ne vegye magára, de bennem ez a vélemény alakult ki.

25/F

2017. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!