Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a zárkózott, visszahúzódó pasik?

Figyelt kérdés

2017. márc. 11. 11:43
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
70%

Kis szavakban derül ez ki


"akire alapozni lehet" - nem akiVEL alapozni lehet, nem-nem, akiRE...


Freudi elszólás.

2017. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
0%
Ne azt irtam, hogy mindenki ilyen :DDD De sok esetben ezekkel parosul a fent emlitett ket tulajdonsag. Ha viszont nem errol van szo, akkor nincs problema.
2017. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
38%
10-es kicsit félreértelmezte...az, hogy valaki visszahúzódó nem egyenlő a szerencsétlennel, vagy lúzerrel. Az egyszerű munkásemberek rendszerint nagyszájúak, akkor számodra ők az élet császárai? Holott ugye írtad, hogy a pénzre hajtasz...
2017. márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
35%

Kedves 11-es, az már legyen az "apuci" gondja, majd ő is kiír egy kérdést a saját szemszögéből és majd azt is megválaszoljuk!

Egyébként semmilyen "elszólás" nem volt részemről, a hétköznapi szóhasználatban az az elfogadott, hogy XY-RA (!) lehet alapozni, nem pedig XY-al lehet alapozni.

De ezt te is tudod, csak szeretsz kötözködni! :)

2017. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
43%

#16


Attól még volt egy ilyen mellékíze a dolognak, hogy rá alapozol, aztán ha összerogy az általad ráhalmozott teher alatt, akkor irány a következőhöz.


Ezért hangzana szebben a "-vel" a "-re" helyett.


És hasonló okok miatt utálatos az is amikor folyamatosan birtokraggal illeti a nőt a férfi, mert azt sem kellene, sőt.

2017. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
43%

#15


Az úgy nem ér, legyen nagypofájú és mellé apuci jól menő cégének egyetlen örököse, addig is részvényese és valami kamu állásában a "szolgágon" basáskodó valaki.

2017. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Na, látom, nagy itt a vita, egy kicsit igazságot teszek.

Először is: valamiRE alapozunk, nem valamiVEL (ergo 16-osnak van igaza).

Másodszor: én nem vagyok lúzer, csak alkalmatlan vagyok a társasági életre. Ha valakinek ez a kettő ugyanaz, akkor némileg differenciálatlan a gondolkodása (bizonyám!).

De hogy a társaséletre alkalmatlan vagyok, az nem azt jelenti, hogy nyámnyila, muja, férfiatlan kis p*cs lennék. Nagyon is jó partner lennék, legalábbis én így gondolom.

Csak arról van szó, hogy nagyjából mindig egyedül vagyok, nincsenek barátaim, de annyira nem is igénylem őket.

Amúgy pedig: ha kérhetném, ne k*rvázzuk a másik anyját, tekintve hogy inkognitóban vagyunk, senki nem ismer senkit, ismeretleneket meg ne szidjunk, mert annak nincs sok értelme.

2017. márc. 11. 12:32
 18/36 anonim ***** válasza:
15%
Nem . Nekem férfi kell...
2017. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

#20

Aki zárkózott, az nem férfi?

2017. márc. 11. 12:34
 20/36 anonim ***** válasza:
22%

#15

Hol írtam, hogy a pénzre hajtok?

Nem vagyok már túl fiatal, saját magam által megteremtett egzisztenciám van, nem szorulok senkiére.

Inkább az én "farvizemen" akartak ilyen pasik révbe érni, míg észbe nem kaptam.

Egyben ez a válaszom a 17-nek is.

A kérdés az volt, hogy bejönnek e a zárkózott, visszahúzódó pasik?

Nekem nem jönnek be.

Ettől ti miért érzitek, hogy meg kellene győznötök valamiről?

Sajnos ki kell lépnem ebből a magasröptű eszmecseréből, mert dolgom van, de további jó szórakozást nektek!

2017. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!