Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a zárkózott, visszahúzódó pasik?

Figyelt kérdés

2017. márc. 11. 11:43
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
0%

#19


Na igen, de itt most nem valamivel hanem valakiVEL és az úgy már jogos, nem?


ValakiRE alapozni általában a munkahelyen szokás... De civil életben még mindig olyan érzete van, mintha valakire majd ő ráépít mindent, viselje a férfi a terhet mindenben "azért van" ő meg csak a háttérből oda-odavág a képzeletbeli ostorral, hogy szaporábban, meg zsarol ki magának pár dolgot, mert "a szomszédnak is vett a férje"

2017. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

#21


Ideje újabb trhetek kiróni a férfi-szolgára, elvégre szolga-faj a férfi, ezért tűrjük meg őket a világban.

2017. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
58%

Nem igazán.

Én kicsit zárkózott "lúzer" vagyok, mert bár kevés, viszonylag rövid melóval kerestem annyit amennyit más egy igen jó diplomás fizetéssel évek alatt, kb mindent elintézek/megcsinálok egyedül, simán bírok több órát állva örömet okozva egy tetszetős lánnyal (nem a lábamon állva :D ), de elég nekem a sima megbízható jól menő tágas autó, meg a szimpla 2-300 lóerős sportkocsiéhoz mérhető menetdinamikájú kevésbé látványos motor.

Nem szelfizek, nincs ecsetfejem, és a pávatollaim se nőttek ki, és a férfiséget csak csinálom, nem eljátszom ;)

A kevésbé felszínes nők akik a dolgok mögé is néznek meg vannak elégedve velem, de sajna kevés az ilyen nő :(

2017. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Ha lehetne törölni a kérdést, én megtenném.

Az egymás szekálását abba kéne hagyni, nem azért írtam ki ezt a kérdést, OK?

2017. márc. 11. 12:44
 25/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, itt töröltetheted a kérdést, ha komolyan gondolod.


info@gyakorikerdesek.hu

2017. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
49%

" csak alkalmatlan vagyok a társasági életre"


Nem jönnek be.

Az ilyen emberek magukat sem tudják érvényesíteni.

2017. márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ.

Az exem zárkózott, visszahúzódó pasi volt. Értsd: soha nem akart emberek közé menni, nekem kellett rendelni, ha elmentünk kajálni, társasági eseményeket elfelejthettem, stb. Nem bírtam túl sokáig.

A mostani párom zárkózott, visszahúzódó pasi. Értsd: nem világi cimborája mindenkinek, akivel valaha találkozott, nem nagyszájú, elvan szépen, de van azért pár barátja, akikkel szeret együtt lenni, tud és mer kommunikálni az emberekkel, csak értékeli a csendes, nyugis programokat IS. Ez tök jó.

2017. márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
56%
Csak az olyanoknak jönnek be akik maguk is ilyenek. A kicsit is extrovertált embereknek viszont nem jön be, mivel unalmasnak találjak és szociális tevékenységek lebonyolításában sem túl hasznosak.
2017. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

#27

Én valahol félúton vagyok az exed és a mostani párod között. Egy kicsit szocfób vagyok, de nem drámai a helyzet, tudok kaját rendelni, és kibírom a társasági eseményeket.

De nincsenek barátaim és a végtelenségig elvagyok egyedül.

2017. márc. 11. 13:22
 30/36 anonim ***** válasza:
94%

#28


De de fordítva is így van ám! Egy zárkózottabb, mélyebb gondolkodású embernek dögunalom az extrovertáltak "beszélgessünk a semmiről!" bájcsevelyei, pletykái, unalmas és felesleges illemszabályai: "Miért hívod meg a születésnapodra Gertrúd nénit akit utálsz?", érdekbarátságok, jópofizás, "nekünk is kell, mert a szomszédnak is van" (kit érdekel?!), ez a divat...


Van egy haverom akivel pont így vagyunk. Elpoénkodunk, elbeszélgtünk és egyszerre tartjuk egymást érdekesnek és dögunalmasnak.

2017. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!