Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarok egy lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok egy lenni a sok közül, vagy sokadik lenni 31 éves férfiként a nőknél, akik egyszerre 10-20 (jobb esetben) férfival ismerkednek?

Figyelt kérdés
Itt most nem csak társkeresőről van szó, olyanokról is, akik nincsenek fent. Szinte minden 20-on éves nő, aki egy kicsit is legalább átlagos küldőre x számú pasival, férfival beszél. Egymás után van, hogy egy héten sok férfival randizik stb. Aztán ha össze is jön az emberrel, ott a többi sok, aki bármikor elveheti a nők. Nincs kedvem harcolni már ennyi idősen.
2017. márc. 4. 11:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Volt már több kapcsolatom, szinte csak rosszat tapasztaltam. Volt mikor a barátnők voltak sokkal (ezen van a hangsúly) fontosabbak, mint én. Nem az a gond, hogy heti 1-2 szer elmegy velük ide-oda. Mert az tök jó, de mikor velem alig van és velük sokat, az nem kellemes. Volt, másik kapcsolatban, hogy 2-3 napig nem találkoztam a párommal, akkor elment helyes pasikkal teázgatni, mondván, hogy csak barátok és régen nem látta. Aztán meg állandóan faceen beszéltek. Mosolyogtak. Meg, hogy csak férfi barátai vannak a nőnek és állandóan hívják ide-oda, ő pedig megy úgy, hogy én sosem mehetek. Nekem kezd nagyon elegem lenni a nőkből. Nem akarom, de ez van.
2017. márc. 4. 11:29
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Szinte minden 20-on éves nő, aki egy kicsit is legalább átlagos küldőre x számú pasival, férfival beszél. - wrong

Egymás után van, hogy egy héten sok férfival randizik stb. - nagyon wrong

Aztán ha össze is jön az emberrel, ott a többi sok, aki bármikor elveheti a nők. - nem is kommentálnám, mennyire wrong


Bőven vannak olyan nők, akik nem hogy 10-20, de még 1-2 férfival sem ismerkednek egyszerre. Talán ha őket tetszene észrevenni... Én az általad vázolt csoportba tartozom, még egy randi összehozásával is küszködnöm kell, nem hogy több legyen egy héten. Valószínűleg a te válogatásodban van a hiba, ha nem találsz olyat, akinél nem sokadik lennél. Ezen kellene elgondolkozni, nem a világban keresni a hibát.

2017. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ritka az olyan, tapasztalat. 10 ből 8 egyszerre sokkal beszél, ismerkedik. A a maradék kettőből az egyik pedig nagyon antiszociális. A maradék egynek is van valami difije. A munkámban kitartó vagyok, harcolok a célokért, mert ott jó eséllyel akkor megkapom a fizetés emelést, vagy előre léptetést. De egy nőnél ez más, talál jobbat, tehetősebbet, vonzóbbat és akkor hiába harcolsz, lapát a vége. Tapasztalat ez is.
2017. márc. 4. 11:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedj te is több nővel egyszerre.
2017. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
A kérdezőnek igaza van, megbizhatatlanok a nők, csak az érdekeik vezérlik őket, meg az ösztöneik...
2017. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Pedig jobb, ha beéred a "difis" nőkkel, mert nyilván te sem vagy egy főnyeremény, ha ilyen gondjaid vannak, sajnálom.
2017. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2#

Nincs teljesen igazad mert én 31 éves férfiként ugyanezt tapasztalom. Elég sok 20-on éves lánnyal találkozom vagy elegyedem szóba részben a munkámból kifolyólag és szinte mindegyikük azt mondja, hogy inkább fiúkkal szereti körülvenni magát, beszélgetni, menni ide-oda. Van maximum 2-3 barátnőjük, de fiúkkal jobban elvannak. Ezt ők mondják nem én találom ki. A kérdező tehát nem látja irreálisan a dolgokat. A hetente több pasival randizik dolgot én is túlzásnak tartom mert nem randikról van szó, hanem találkozókról szerintem.

Lehet, hogy te pont nem ebbe a kategóriába tartozol, de pont, hogy te vagy a kisebbség a csoportban.

2017. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem túlpörgöd. Én is több férfival szoktam egyszerre beszélgetni, ismerkedni, de ezek úgy 95%-a kizárólag kalandot/szexkapcsolatot keres.. Ez gyorsan kiderül, akkor azokat leteszem, és ismerkedem tovább azzal, aki komoly szándékúnak vallja magát. Bár itt is nagy a rizikó, mert mondani bármit lehet (lásd még: a szánkkal hazudunk), legtöbbször kiderül a komolynak tűnőkről is, hogy link alakok, vagy gőzük sincs arról, hogy egy alakuló kapcsolatért dolgozni kell. Nem is tudom, mit gondolnak. Ráírnak egy nőre, aztán varázsütésre már ott vannak a közös otthonban, ahol minden összeszokott, szépre csiszolt, nincs konfliktus, nem kell elmenni randizni, nem kell beszélgetni.. Rengeteg lusta férfival ismerkedtem az utóbbi időben, és ha jól sejtem, más nők is így vannak ezzel. Úgyhogy ne csodálkozz, ha egyszerre több férfival is ismerkednek a nők (már amelyik). Persze ha ez sérti az önérzetedet, az már a te dolgod.
2017. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En is jobban szeretek fiukkal dumalni, ettol meg ok nem randipartnerek es nem kell bennuk vetelytarsat latni, ha akarnek toluk valamit, akkor veluk randiznek es nem masokkal.
2017. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha zavar, ne legyél. Próbálj olyan lányt keresni, aki ritkán randizik és nem lóg egész nap a neten.


#2: Nem olyan wrong az egész, ahogy elképzeled, csak nem kell képmutatónak lenni. A környezetemben rengeteg nő panaszkodik, hogy senkinek sem kellenek, miközben pár nappal előtte még azt mesélik, hogy xy bejelölte őket, abc üzenetet írt és hasonlók.

2017. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!