Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikorra találtatok párt, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikorra találtatok párt, akik társkeresöznek?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy mennyi idő múlva jöttek a levelek,mire találtatok egy nektek tetsző férfit/nőt?

Mennyi idő telt el a regisztráció után,mire jött az első randi?

Mesélnétek nekem erről kicsit ,akik régebb óta benne vannak?

Sikeres sztorik és negatív élmények is érdekelnének.

Melyik a legnépszerűbb társkeresö?

Úgy döntöttem.megpróbálom,csak kicsit tartok tőle.

Köszi a tanácsokat.


2017. márc. 13. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Évek alatt soha még csak vissza sem írt senki, mert nem vagyok jóképű.
2017. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Taushi ***** válasza:

Levelek változó. Ha jól tudsz szűrni, hogy kinél lehet esélyed, akkor olyan 50%-a vissza, ha fűnek fának irogatsz, akkor jó 5%. Ami tapasztalat, hogy a nők elég lassan válaszolnak, jellemzően 1-2 nap. Nagyon kevéssel találkoztam aki pár órán belül.

2 kapcsolatot sikerült szerezni társkeresőről. Mire az első összejött, kb 4-5 hónapot voltam fenn. A második kapcsolat előtt jó ha egy hónapot. Most meg fél éve randiig se jutok el, mert valahol általában elakad a dolog. Tehát nagyon változó, szerencse is kell hozzá bőven.

25F

2017. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos sok újjal nem tudok szolgálni én sem. A nők nem hajlandók emberszámba venni, amennyiben nem vagy top tier, így én ~10 levél és fél válasz után két hét után meguntam ezt az egészet. Másoktól dettó ugyanezt hallom, még nálam ezerszer jóképűbb ismerőseim is ezt kapták. Nőként felfoghatatlanul könnyebb dolgod van.


Amiken én próbálkoztam: Párom.hu, Twoo, Randik, Randihely, Love.hu. A Randihely a legundorítóbb, legretkesebb, leggusztustalanabb lehúzás, amit valaha láttam (levelet írni sem tudsz aranyárban mért előfizetés nélkül). És ez nagyon szomorú, mert ez lett volna a legkiforrottabb, legrészletesebb társkereső egész korrekt felhozatallal. A Love.hu elég putri, a Twoo nevetséges és komolytalan, a Randik kihalt, így maradt a Párom, ami szintén elég kihalt, de legalább minimális levélszámig ingyenes és elég jó szűrők vannak rajta (a keresője pedig ennek a legjobb mind közül).


Szóval ha a sok rossz közül kellene választani egy mérsékelten rosszat, akkor a www.parom.hu lenne a győztes.

2017. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

semmikorra. 2 randim volt !2! év alatt társkeresőről. Több fura beszélgetés előzmény nélkül többé nem válaszoló nőkkel, pl én: -Találkozunk? - Benne vagyok -Ekkor és ekkor? -jaaj nem jó, vizsga van meg a szülők... napok múlva -És most tali? -jaaaj nem most is tanulnom kell -akkor jövő héten újra próba -ok -jövő héten- -Na mostanában ráérsz? .... nincs válasz .... hónapok múlva még mindig feljár, de nem válaszol.


Ne számíts sok jóra, egyébként meg [link]


A kampuprofilokat botok, és animátorok működtetni is szokták.


Kipróbálhatod, de NE FIZESS SOHA!

2017. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

@4

Azért a cikk valóságtartalmával elég szkeptikus vagyok. Oké, elhiszem, hogy létezhet ilyen, de kaptunk mi ettől a cikktől konkrét példákat? Be lett nekünk bizonyítva, hogy két oldalt ugyanaz a cég üzemeltet? Fel lett sorolva, hogy melyek tartoznak ugyanahhoz az üzemeltetőhöz? Álltak konkrét képernyőmentések a robotok létezését bebizonyítandó? Tippeket írt a kolléga arról, hogy hogyan szűrjük ki a kamuprofilokat?


Nem, nem, nem, nem, nem... és most szúrjunk be annyi nemet, ahány kérdésem volt, lusta vagyok most megszámolni. Ez így olyan, mintha azt mondanám, hogy tegnap láttam Szurdokpüspöki és Jobbágyi közt félúton azt, ahogyan Hitlert egy űrhajó kirakta a 21-es főúton, majd Adolf egykerekű kerékpárra pattant és ukulelén eljátszotta a Mayhemtől a Freezing Moont. Hihető, de bizonyítékok híján azt mondok, amit akarok.


Majd ha le lesz írva, a www.szerelmesvagyoken.hu és a www.asokapanagyharang.hu oldalak minden kétséget kizáróan egy céghez tartoznak, és a mindkét helyen vaspöri illetőségű 24 éves Mariann egy robot (+1 screenshot), na, akkor megvett kilóra a cikkíró. Addig ez üres beszéd.

2017. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem akit kamu profilokkal és botokkal meg lehet etetni, az meg is érdemli.

Mert nálam így néz ki egy társkeresős ismerkedés:

-Kölcsönös érdeklődés esetén mélyebb, tartalmasabb beszélgetés alakul ki. Aki erre nem képes, az lapát (a bot 3 mp alatt menne a levesbe).

-Ha kölcsönös a szimpátia, nagyon hamar előjön a személyes kommunikáció iránti igény, első körben telefonon, utána személyesen. Ha valaki nem nyitott arra, hogy két héten belül személyesen találkozzunk, az lapát (erre a bot megint csak nem képes).

Szóval ha valaki elég tudatosan használja a társkeresőt, nagyon könnyen ki tudja szűrni a kamu profilokat, de még azokat is, akik csak unaloműzésre használják az ilyen oldalakat. Mert ilyenek is vannak!

Szerintem úgy nem érdemes felmenni társkeresőre, hogy valaki azt várja, válogassák ki neki az ismerkedésre érdemes egyedeket. Igenis kell hozzá ön- és emberismeret, másképp nem működik a dolog.

2017. márc. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pont tegnap rinyáltam itt gyakorin, hogy 10 év folyamatos társkeresőzés után, kitöröltem magam végleg.


férfiként nem éri meg a sok energiát, mert akármit írsz, teszel fel képet, vagy üzensz random. A 90% azért van fent, mert unatkzoik, a maradék 5 barátokat keres és a többi az nagyon kevés. 10 év alatt mindent kipróbáltam, és olyan 3 éve totál kuka az egész mert nehezen mennek netről randizni a lányok. Azelőtt azért volt benne részem, de újonnan mindenki csak chatelni meg egót növelni akar. sry ha nem ezt akartad hallani.

2017. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!