Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki drasztikusan lefogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki drasztikusan lefogy, utána a másik nemmel szembeni elvárásai is megnőnek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy adott egy duci nő/férfi, aki úgy dönt, nagyon komolyan beleveti magát a fogyókúrázásba és az edzésbe. Sikerül is neki a dolog, jó alakra tesz szert, megnézik az utcán, a pozitív visszaigazolások száma is egyre gyarapszik.


Egy ilyen ember, aki korábban mindig duci volt, mikorra tudja elhinni magáról, hogy a fogyás után ő már nem ugyanaz az ember? Miután már vékony, elhiszi magáról, hogy a vonzereje megnőtt vagy "lélekben" még ilyenkor is duci marad, önbizalom nélkül?


Van, aki ebben a cipőben jár(t), és ha igen, nála ez hogy működött? A test változott, de a személyiség ugyanúgy megmaradt, vagy idővel az is hozzáidomult? Vagy aki duci volt, mélyen belül mindig is az marad?



2017. márc. 14. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A személyiség nem tudja automatikusan követni a test változásait, ezért van az pl hogy a test öregszik, rogy, de a lélek maradhat fiatal, gyermeki szinte.


Ráadásul egy 20-30-40 kilós fogyás után maradandó nyomok is lehetnek, ami viszont nem túl előnyös.

2017. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam kicsit nagyobb darab regen, mikor vekonyabb lettem az elvarasaim nem valtoztak. Nyilvan magabiztosabb lettem, kozvetlenebb, stb, de ennyi. Az elvarasaim kulso es belso teren korabban sem voltak alacsonyak, tinikent inkabb senkivel nem jottem ossze.
2017. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

megváltozik

Én is pár éve elkezdtem aktívan edzeni, és meg is látszik rajtam és vazze kellett hozzá kitartás és izzadság.

Szóval egy lánytól ma már elvárom, hogy minimálisan sportoljon, mert volt olyan barátnőm aki egy szalmaszál arrébb tételénél is rinyált.

2017. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy év alatt 15 kilót fogytam,sokszor még mindig "kövérnek" érzem magam.

Akkor hiszem csak el,ha a barátaim szóba hozzák vagy ruhát veszek,és jobb a 3 mérettel kisebb is.

A párválasztásnál nem előfeltétel ,igyekszem a test mögé látni,több-kevesebb sikerrel :)!

2017. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Nekem soha nem tetszettek a "szintemen lévő" férfiak, na nem mintha én tetszettem volna nekik. :D


De elkezdtem fogyni. Az önbizalmam mindig megvolt, nem voltam soha beképzelt, de szépen öltöztem, sminkeltem, közvetlen, vidám vagyok.


Két dologtól félek, az egyik a lógó bőr, a másik amit írsz, az utcán megnézés.

2017. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én régebben 30 kgt fogytam 8 hónap alatt. Az ízlésem a férfiak irányába nem változott, és a lelkemben/személyiségemben sem történt semmi változás. Ugyanolyan önbizalomhiányos voltam 70, mint 100 kilósan, pedig már csak 5 kiló kellett volna a célhoz mivel magas vagyok, de én mégsem láttam a változást. Annak ellenére sem, hogy azért sok dícséretet kaptam, még fiúktól is, akik azelőtt észre sem vettek. Bevallom, a módszer sem egészséges, sem jó nem volt, ahogy csináltam, és nem is tudtam megtartani sokáig. (koplalás) Visszahízás után sok évvel persze látom mit rontottam el, és haladok az egészségesebb, átgondoltabb diétámmal lassabban, de biztosabban, megtaláltam a jó irányt!

Én úgy érzem, ha valaha sikerül egy végleges normál formát elérnem, belül akkor sem fogok változni, lélekben kövér maradok, és nem fogom magam szépnek tartani csak mert lefogytam (ha sikerül). Első alkalommal sem változott semmi ilyen téren. Most sem változna. Divatvékony 55 kilós nem tervezek lenni, nekem bőven elég 10 kilóval több átlagos súly, szóval nem tartom lehetetlennek a dolgot, csak nehéz...


Mivel férjnél vagyok, nem ismerkedem, de van annyi önismeretem, hogy tudjam, akármilyen is vagyok én, az ízlésem nem fog változni.:) Tinikorom óta a magas 190centi körüli, sötét hajú, barna szemű, mackós pasik jöttek be, kis pocakkal.

2017. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ismerek egy csávó több,aki 1 év alatt 40 kilót fogyott,de a kilóval együtt a jó modorát is elvesztette és az elvárások is megnõttek.Elég személy függõ,ki hogy kezel egy nagyobb fogyást.Valaki nem lesz tõle bunkó, valaki meg az lesz.
2017. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy fogytam és utána is olyan maradtam amilyen. Jó dolgaim és rossz dolgaim egyaránt megmaradtak, talán jobban bírtam a strapát és kicsit több időm volt más téren is igényesedni.
2017. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is lefogyasztottam magam 34-36os méretre, nagyobb volt irányomban az érdeklődés, de ugyanolyan problémáim voltak magammal, a világgal, a tartós kapcsolatokkal.


Magyarán szólva csak többen ágyba akartak vinni, azt meg nem, köszi.

2017. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nalam epp ellenkezőleg. Ahogy lefogytam,depibe estem,majd anorexiaba,most bulimiaval szenvedek 170cm/48kg vagyok es még mindig dagadt bálnának látom magam,föleg a zabalos napom utan:( teljesen magamba zuhantam,mindenféle szexualitás kihalt belőlem,nem vonzódom mar senkihez,aszexualis lettem es magamyos. Mindenkivel megszuntettem a japcsolatom,se barátaim senkim. Kerülöm az embereket,pasikat is..
2017. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!