Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki drasztikusan lefogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki drasztikusan lefogy, utána a másik nemmel szembeni elvárásai is megnőnek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy adott egy duci nő/férfi, aki úgy dönt, nagyon komolyan beleveti magát a fogyókúrázásba és az edzésbe. Sikerül is neki a dolog, jó alakra tesz szert, megnézik az utcán, a pozitív visszaigazolások száma is egyre gyarapszik.


Egy ilyen ember, aki korábban mindig duci volt, mikorra tudja elhinni magáról, hogy a fogyás után ő már nem ugyanaz az ember? Miután már vékony, elhiszi magáról, hogy a vonzereje megnőtt vagy "lélekben" még ilyenkor is duci marad, önbizalom nélkül?


Van, aki ebben a cipőben jár(t), és ha igen, nála ez hogy működött? A test változott, de a személyiség ugyanúgy megmaradt, vagy idővel az is hozzáidomult? Vagy aki duci volt, mélyen belül mindig is az marad?



2017. márc. 14. 16:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy a külsőm változása nem befolyásolja az ízlésemet. Sőt, én azt vettem észre, hogy manapság olyanokat tartok vonzónak, akiket tinikoromban az átlagos kategóriába soroltam volna... Kicsit magabiztosabb vagyok vékonyabban, meg csinosabban is öltözködöm, ezért több figyelem irányul rám. De az önbizalom és az elvárások nincsenek összefüggésben.
2017. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem.

78 kg-ról fogytam 58 kg-ra, nagyon vékony voltam, mégsem nőttek az elvárásaim, talán azért is, mert lélekben duci maradtam. Vagy mert azért, mert nekem már mindegy volt, csak szeressenek.

Egyébként ja, akit mindig dicsértek, az általában nem fogyózik, és nem festeti újra 2 hetente a haját. Lehet, hogy nem tökéletes, de van önbizalma, és a környezetének is tetszik. Míg a fitnesszmodellek között is sok olyan van, aki az edzésfüggőség előtt nagyon kövér volt.

21/L

2017. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Cirka -68kg.

Ugyan az az önbizalomhiányos ember vagyok,aki túlsúlyosnak látja magát és nem szépnek.

Külsöleg az elvárás annyi,hogy hasonló legyen mint én. Nem sok.

Szóval pl nálam semmi sem változott vagy talán csak rosszabb lett.

2017. márc. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem nőttek az elvárásaim, ugyanolyan önbizalomhiányosnak érzem magamat 53 kilóval, mint 70 kilósan :/ Tény, hogy jóval több az érdeklődő, mert előtte kb. láthatatlan voltam, de úgy érzem, hogy belül mindig kövér maradok. Pl. utcán nézem a lányokat, h de jó nekik, hogy ilyen vékonyak, pedig most már én is az vagyok.
2017. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!